Skocz do zawartości

VRaySpawner50.exe nie startuje


AlexB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiec tak. Po odpaleniu vrayspawner usluga sie odrazu wylacza.

Logi sa takie

*** ALERT! Could not open INI file: "D:\Program Files\3dsmax5\VRaySpawner.ini". Using defaults.

Kiedy utworze recznie VRaySpawner.ini to jest tak

ALERT! Error copying FROM: "\vraydummy.max" TO: "\$0_SRV_MAXSCENE.MAX". Please check the INI file: "D:\Program Files\3dsmax5\VRaySpawner.ini" Error text: Nie można odnaleźć określonego pliku.

Dalej kopiuje vraydummy.max na \ jest tak

*** ALERT! Could not start MAX/VIZ server: "". Error code: 2. Error string: Nie można odnaleźć określonego pliku.

 

Dodam jeszcze, ze nie mozna znienic sciezek w Distributed rendering. Moj wniosek jest taki, ze vray nie potrafi zapisac do VRaySpawner.ini. Moglby mi ktos pokazac przykaldowy ini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ludzie, nikt mi nie pomoze. Chcial bym potestowac net-rendering na vRayu bo mam starego kompa ktory rdzewieje, a tu nic z tego.

 

[EDIT]

 

Dobra czesciowo dalem sobie rade DRWizard, ale to cholerstwo sie ciagle wlacza i wylacza w kolko a serwerow nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w większości swoich prac korzystasz z GI to zapomnij o netrenderingu w Vrayu. Przed końcowym renderingiem każdy komp musi przeliczyć osobno irrmape, więc nawet mając dwa kompy jeden ślimak drugi błyskawica, to ten drugi bedzie musiał czekać aż ten pierwszy przekalkuluje irrmape. Poza tym DR Vraya ponoć nie był najlepiej wykonany, występują problemy na niektórych konfiguracjach. Poczekaj na Vray 1.5 ponoc ta opcja ma być znacznie poprawiona.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności