Skocz do zawartości

Living dead: Sadako


lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

postać: dziewczyna Sadako z filmu \"the ring\" - w mojej pracy ( zobaczymy czy się uda) tajemnicza dziewczynka , zabita przez rodziców powraca z ze swojego grobu-studni(do której została wepchnięta) . Nie wiem jeszcze czy przedstawie ja wychodzącą ze studni, czy po prostu stojącą czy w innej pozie - zobaczę w trakcie pracy. A oto zdjęcia które mają oddać klimat pracy i zaczęta głowa dziecka:

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

uuuułał! temat niezły nie ma co, jak zreszta sam film. Ale z tego co pamietam to chyba nie zostala zabita przez swoich rodziców, zreszta nieważne. Jak dla mnie superancko było by zrobić ją jak wychodzi z tv[boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tempie to to ja sie chyba nie wyrobie z moją Sadako :P , załączam głowe - muszę nadać jej teraz odpowiedni charakter (grozy) , na zdjęciach z filmu nie widać twarzy, u mnie bedzie przynajmniej częsciowo no i tak się zastanawiam jak jej włosy robić ....no ale to na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że robisz postępy.

 

proponuję ci przyjżeć się budowie twarzy azjatek - zazwyczaj nie są tak pociągłe, mają mniej bulwiaste nosy i wysoko osadzone kości policzkowe, które nadają oczom charakterystyczny wygląd... również ucho wymaga innej lokalizacji - u człowieka dół ucha zaczyna się przy końcu żuchwy....

 

to tyle... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...pokaże przynajmniej połowe twarzy lub fragment - albo zupełnie ją odsłonie , ( ale nie będzie juz tego klimatu jak z zasłoniętą twarzą..). Myślałem o shag hair, ale chyba gryzie się z v- rayem...Chyba ,że wyrenderuje scanlinem.. a tymczasem mały update:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem \"the ring\'a\" ale może w przyszłoście się to zmieni...mógłbyś znaleźć gdzieś jpg...albo cokolwiek ze zdjęciem jej twarzy?? Bo robisz model...który super wygląda...ale nie mając pierwowzoru nie mogę się czepnąć :D chyba że o to Ci chodzi żeby niewtajemniczeni się nie czepiali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, troszkę zaniedbałem bitwe ale jest update: dzieciak trochę przypakowany ale jak złoże całość to zaczne go odchudzać i spróbuje nadać mu odpowiedni charakter - panowie znając wasze upodobania uprzedzam ze to jeszcze dziecko (chodzi o piersi). Oczy narazie zostawie takie jakie są - na koniec zostawim poprawki ale dzięki za komentarze - im więcej tym lepiej -nie bardzo jeszcze wiem w jakiej pozie ustawić Sadako... może na krześle tak jak na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... Ile To ona ma lat? Z tych zdjec wynika ze nie wiecej niz 10-11.. Cos tu mi nie gra, bo to bardziej przypomina mi 120 letnia staruszke nizli 10 letnie dziecko majace niepokolei we lbie. Biustu dzieci 10 letnie nie maja. Chyba ze to jakis... nie mam slow. Poza tym poprawil byc brzuch, stawy... bo to wyglada na poczwarke a nie dziecko. Radze spojrzec na jakies zdjecia postawy... MOze na www.fineart.sk (chyba tak) cos bedzie. Powodzenia... PS... Twarz... Gremlin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie taka ma być - zgarbiona , wychudzona(będzie jeszcze bardziej) przerośniete stawy - patrz pierwsze zdjęcia(szczególnie to po prawej) - zdjęcie przedstawiające ja na krześle jest z amerykanskiej wersji filmu i nie chce robić ładnej laleczki z krągła buźką, a jeżeli chodzi o brzuch to nie bardzo wiem co jest nie tak? cycuszki zeczywiscie powinny być mniejsze ...ale najwyżej będzie trochę starsza tak jjak na pierwszym zdjęciu..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo my god , jestem pod wrazeniem i szokiem , bardzo ładnie wymodelowane hehe kurde nie moge superr , oczka , twarz i ciało , zadbałes o elementy podstawy i textura powala na nogi dobrze dobrana i nałozona podziwiam i gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie :) , ciesze sie ze textura się podoba :)

sharp - do przeniesienia siatki uzyłem texportera a texture zrobiłem w photoshopie , załączam rendery z całą texturą - widać miejsca łączęń ale zajme się tym jak zrobie sukienke i wtedy się zobaczy co będzie widoczne

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podpiałem sadako pod bipeda.... Koncepcja jest taka (nie wiem czy dobra - nie mam doświadczenia w animowaniu i rigowaniu(?))- ustawie ja w takiej pozie w jakiej bedzie na koncowym renderze, zkolapsuje obiekt i juz w tej konkretnej pozie popoprawiam wierzchołki i dorobie sukienke,włosy itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadako po prawej ma ciekawą pozę... naprawdę, rzadko mi się podoba ustawienie.....nic bym w tym geście nie zmieniła, może zastanowiłabym się nad biodrem a może musi być takie?

 

i pytanie z innej beczki: masz nr. gg? miałabym kilka pytań.

 

zyczę powodzenia![mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza ciekawa, ale nie wiem czy nie lepsza byłaby identyczna jak na zdjęciu ze strony 1. (czyli siedząca dziewczynka z rączkami na kolanach)

Jednakże to Twoja idea i Twoja wizja.....

 

Jak ty ją ustawiasz?[cfaniak]

 

[papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki boowa, sid - twoje posty naprawdę motywują do dalszej pracy :)

pazzi - no własnie miała być w takiej pozie jak na zdjęciu ale pomyślałem że z wyciągniętą ręką w naszą stronę będzie \"straszniej\" - może na tym renderze kiepsko to wyszło.. ale z rękoma na kolanach też spróbuje tylko zrobie włosy, ustawiam ją bipedem, miałem robić do niej szkielet ale w końcu użyłem bipeda i phisique... a dzisiaj nic nie robie musze się w końcu wyspać [ziewa], pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie ciebie o coś zapytac , czy twoja postac ma paznokcie bo chyba z tej starosci nie dowidze na oboje oczu hehe , no toche dziwne jezeli to postac ludzka mogla by mnie tez włosy na ftce wyglada całkiem wporzo i zdaje mi sie al echyba nie zostawisz jej takich uczu co nie ? , mimo ze praca jest superowa ... wymaga jeszcze wiele pracy i czasu który w nią trzeba włozyc wiec , mam nadzieje ze nie bedziesz teraz próznował i zabierzesz sie powarznie do roboty , po jeszcze jedno wyraz jej twarzy jest ubogi , jest mloda to fakt ale bez przesady , jest juz martwa daj jej troszke starosci tak jak ty na to patrzysz , mam nadzieje ze ciuchy które jej szykujesz będą obdpowiedni na niej lezały , beda brudne i pogniecione , oraz odur wstertnej smeirci bedzie wnich umieszczony co ty na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid - ciuchy nie tylko będą brudne i trochę wygniecione ale jeszcze porwane, przetrarte i postrzępione :) wiem, ze sporo pracy jeszcze przy tej dziewczynce zostało tylko ze tego własnie mi brakuje (czasu) , włosy i oczy będą uzupełnione a twarz to może kwestia textury, moze jest za delikatna?....jutro rano biore się za nią:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie troche uczepie postawy, zauwaz ze w tej pozcji Lukasz prawe ramie jest tak jakby wybite do gory co troche psuje wizerunek, wyglada na sztuczna postac , brak jest tego czegos, Dazysz d uzyskania postaci realstycznej nie fantasy wiec musisz sie liczyc z tym, ze musi ona mniec odpowiednia postawe godna ludzkiej, czyli taka dla sprostowania, ktora normalny czlowiek jest w stanie wykonac, druga sprawa to rece , jakos takos plastikowe, nie spojne , ale moze to tylko moje odczucie albo mam cos z monitorem, no i PAZNOKCIE bo tez ich nie widze ... Powodzenia ... Kontak jakco na U2U lub mail Pozdrawiam i zycze milej pracy !@!:cool:;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, sadko ma juz włosy:) - na razie będą takie a jak starczy czasu to się jeszcze dopracuje

Z tym kroczem Pablo to zobacze jak będzie w osteczej pozie- jak trzeba będzie to poprawie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO co do kiecki hehe super wyglada , ale tak musi byc dłuzsza wrecz ciągnąc sie po podłodze , mogła by miec jeden rekaw porawny do łokcja albo za łokiec a drugi hmmm a drugiego nie miec wogóle hehe no lae fajnie wyszło ci to :) czekam na reszte włosy są zajebiste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , ostatnio brakuje mi czasu na sadako ale dzisiaj posiedziałem trochę nad sukienką, - spokojnie sid - będe starał sie nadać jej charaker i wygląd o którym pisałeś...:), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności