Skocz do zawartości

Living dead: The lady from Dead Land


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

Nio i ja chyba wezme udział w tej bitwie :) jak na razie zapowiedź plus mały obrazek odrazu mówie że nie często będą upady :( głównym zamierzeniem to jest taka panięka z wielkim mieczykiem, hełmem tarczą, czy czymś takim... zobacze co wymyśle :)

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

 

[Edited on 12-4-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yyy... Dla mnie kompletny brak proporcji i ustawienia tego cialaka w przestrzeni. Ona nawet nie ma jeszcze osi ciala i punktu ciezkosci... Pracuj pracuj i jeszcze raz pracuj... bo kiepsko to widze... No i realizowanie sennych marzen w tym przypadku.. hmm.. No wiesz.. ten biust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej :| ...

no wiesh co =p czekalem na twoja prace a ty dajesh cos takiego... tamacik cos cienki i juz strashsysh ze niebedzie 3 updatow dziennie...

ja bym chcial zobaczyc cos ciekawego w twoim wykonaniu na przyklad \"pusta istote\" z diablo ( http://www.battlenet.pl/screeny/screen271.jpg ) albo jak juz jestesmy w tych tematach to sluge balla ( http://www.battlenet.pl/screeny/screen871.jpg ) (wszystkie moje pomysly staja sie teraz wlasnoscia publiczna jak ktos chce niech je bierze) ale z 2 strony zaczyna sie wiosna sezon to cos mi sie zdaje ze ta bitwa bedzie w moich oczach na wyzszym poziomie ciekawe dlaczego :D [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa prezencja modelu lecz nie kształtna , zdaje mi sie ze miedz zbroja i hełm to nie są elementy smierci ale pewnie jeszcze tam bedzie cos z tym zwizane wiec chwilowo czekam az pokazzesz ponownie na co cie stac

 

Zdaje mi sie ze to bedzie bitwa nad bitwy hehe powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja się męczę z ciałem a Ty hop siup i dupcia z biuscikiem jak sie patrzy.:D

 

A\'propos off topic to ludzie się czepiają a na bitwie pełno demonów, smoków (w końcu to istoty magiczne), stworów chaosu. Moim zdaniem Living Death może być interpretowany różnorako mimo zacieśnienia temtu przez Jury.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to to ma być coś ze smiercią? bo jak tak to nawet fajnie :) zmienie troche zamysł a raczej topic :) bo postać dlajej kontynułuje tylko będzie troche miała inne odzienie.. albo z niej zrobie nekromante lub coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL nie rozumie was ludzie , scorpi pokazal kawalek postaci i od razu okrzyki ze nie ten poziom itp itd ... hyh przeciez to jest WIP bosh...

 

 

ps . mnie sie proporcje podobaja takie komiksowe ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmmmm.....ja tam wlasnie sie zaliczam chyba do tych\"kiepskich staruszkow\".....ktorzy nawet myszka nie maja sily juz ruszac....a jak to zrobia towychodzi cos strasznego.....chcecie zeby ze SCORPIEGO nic nie zostalo?....bo jak go tak bedziecie glaskac to tak bedzie...osobiscie czasem gadam ze SCORPIM i go lubie-ale uwazam, ze wtym wypadku szczerosc jest lepsza mowtywacja niz pisanie jakie to on dzielo\"jednym machnieciem myszki zrobil\"...a przy okazji, ja tez biore udzial w bitwie i mam juz ogolny zarys-podobnie jak SCORPI- zajelo mi to wsumie okolo 2:30- a wydaje mi sie , ze po SCORPIm mozna oczekiwac wiecej niz po mnie ktory pierwszy raz w zyciu zrobil model organiczny....mysle, ze SCORPI nie ma zwyczajnie pomyslu i tak se dlubie , zeby bylo-moze zreszta tak nie jest ale nie tylko on jest dobrym grafikiem- sa starsi ktorym myszka wypada z trzesacyh sie rak ale robia i robia i calkiem zeczy wychodza-wiec prosze o odrobine sprawiedliwosci iszczerosci -zarowno do pracy SCORPIEGO jak i do \"dinozaurow\"(i starajcie sie raczej nie obrazac nawet jesli jestesmy juz do niczgo)

i tak nie napisalem dokladnie tego co chcialem bo ja wole nie obrazac

ps. a moze SCORPI ma jednak i slabsze strony, tak ja wiem taka \"luka\" w ideale ale moze chlopak ktory moglby mnie czegos nauczyc bo jest dobry w niektorych tematach w innych jest troche slabszy-nie urodzil sie przeciez z maxem w glowie-zastanowcie sie bo chlopak jest pod presja uwielbiajacych go tlumow czy mu to nie zaszkodzi i czy kubel zimnej wody nie jest czasem lepszy od potakiwania bo lekarz tak kazal

pozdrowienia t:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meg na u2u ci wyjasniłem :)

Przepraszam jeszcze raz :)

 

PS

Ludzie jak mam wywołać V wojnę to przepraszam wszystkich... chodziło mi o ogólnie porównanie!! Przecież czy ja napisałem ze scorpi jest lepszy od meg czy jeszcze od innej osoby?!

Zakończmy spory... przepraszam wszystkich i pozwólmy scorpiemu działać :)

pozdroo

 

[Edited on 9-4-2003 by comix]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MeG

ok w takim razie wlg pana comixa to prawdy pisac nie mozna ok ... i niech sobie pan uwaza bo ja mam 23 lata w maxie siedze 2 lata a takim postem to mnie obraziles ...i to bardzo comix ...

 

 

[Edited on 9-4-2003 by MeG]

 

bez urazy.. dwa lata siedzisz w maxie a dalej kazda swoja scene knocisz paskudnymi texturami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[piwo]hejka YrC- to tak SCORPI robi dobrze choc robi zle i trzeba go zawsze chwalic i nie stac Pana na sensowna krytyke(budujaca tak po prawdzie) a dziewczynie piszesz ,ze knoci-dlaczego do jednych jestes szczery do bolu a do innych nijak tylko lizac........

ps. ja wmaxie siedze od r1 i swoje prace knoce w calosci ale lubie to robic a jak ktos widzi co knoce to niech pisze bo ja sie chce jeszcze czegos nauczyc(mysle , ze scorpi tez) i choc knoce i knoce to i tak staram sie robic najlepiej jak umiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1.

chodzi mi o to ze naskoczyliscie na niego wszyscy ,tylko dlatego ze wygral poprzednia bitwe i wcale nie musi wygrac tej

 

po 2.

to co pokazal (kawalek postaci ) nie da sie krytykowac bo narazie nie ma co!

A tu jeden z drugim ze nie ten poziom - no nic tylko [lol] [rotfl]

Dajcie mu zaczac !

 

 

[Edited on 9-4-2003 by YrC]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCORPI wiem, ze bedziesz mial kwasna mine- prosze nie gniewaj sie to taki przyklad . WAW, LOL i co tam jeszcze-scorpi nie waz sie nic dodawac toz to dzielo

ps. chcialem przypomniec, ze o ile pamietam to SCORPI juz zaczynal na wyzszympoziomie w swoich pracach i \"naskakujemy ,zeby SCORPI sie staral i nie odkladal \"gitary\" bo juz wygral jeden raz a pozatym panie YrC ty chyba nie kumasz dalehj o czym mowa-sorry ,ze tak ostro

poz t

 

[Edited on 9-4-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by comix

Scorpi ma 15 lat (...) ledwo ruszyl myszka a tu juz panienka z ładną pupcia, cycuszkami

podrywacz pierwsza klasa moja krew :D

Originally posted by Tomek Kosiorek

mysle, ze SCORPI nie ma zwyczajnie pomyslu i tak se dlubie

toz to widze i pomoc siestaram jak moge

Originally posted by Tomek Kosiorek

SCORPI do niczego ta kobita wez Ty sie chlopie otrzasnij

no! w morzu jest pelno rybek :D

Originally posted by MeG

 

chodz dziadek twoja babcia ci tera myszke ruszac pomoze bo twoj reumatyzm cie szarpie ...

ehh czasami przeklinam swa zboczona wyobraznie to jest wlasnie ta chwila ble...

 

scorp stary trzymaj sie jakos musish z tym zyc wiesh ciezko jest byc gwiazda... wiem cos o tym :D

rob swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Dżujon

Originally posted by MeG

 

chodz dziadek twoja babcia ci tera myszke ruszac pomoze bo twoj reumatyzm cie szarpie ...

ehh czasami przeklinam swa zboczona wyobraznie to jest wlasnie ta chwila ble...

hmm a o czym to dzujon mysli sie zastanawiam pewnie swinstewka jakies lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ot] ano ze mna tak zawshe nawet na pejzazach widze gole baby wy tez je widzicie?

 

 

mmm sliczna japoneczka na moje oko nieletnia :D

ta moze nie taka ladna ale piekny shpagacik :)

jak nikt z was tego nie zobaczy to ze mna jest zle :( [/ot]

sory to juz ostatni moj ot

 

[Edited on 13-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności