Skocz do zawartości

Walker !!!!


asblaze

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... ponieważ chyba już nikt nie zaglada na mój wątek w Bitwie, to umieszcze jeszce link tutaj :)

 

Mały speedzik zainspirowany robotem Vision3d :) Pozdrawiam.

walker.avi

 

Czas riga - 1,5H

Czas animacji - 0,5H

System - Bones (jak widać)

Cele:

1. Sprawdzenie użytecznosci LINK CONSTRAINT w rigu

2. spokojne położenie sie spać ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No jestem zadowolony niewymownie.... :) Przy animce bitwy spotkałem się z problemem który bardzo fajnie ma rozwiazany CS. Czyli tymczasowe przyczepienie poszczególnych kończyn do świata, kiedy reszta "członków" pozostaje w stałym ruchu, względem środka ciężkości ciała. 2 slidery które widac pod koniec zarządzają wagami LC stóp. Nie wiem czy to jest odkrywcze.... ale rozwiazuje problem :) Coś jeszcze napisać??? ;)

 

[EDIT] No men... sprowokowałeś mnie :) jak znajdę troche czasu to zrobię jakaś sekwencje ruchów ;)

MOZE KTOS MA OCHOTE ZROBIC MODEL???!!!![EDIT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fac.... :) Jasne ze masz racje... ale jak masz nadrzędny element nadzorujący ruch całego ukłądu po okreslonej przestrzeni, to IK też wypadałoby to niego przywiazać. I wtedy zaczyna się "jazda". Przykład na podstawi animki nad która pracuje...

Jedzie dziunia na łyżwach.... i jest wszystko fajnie... ale jak bedzie musiała chwycic się drążka jedną ręką (nie pytaj skad i po co... hipototyczny przykład) i jeździc dookoła niego wtedy zaczyna się problem z animowaniem nadgarsta, zeby nie było zadnych "obsów" w uchwycie.

 

Z modelem bedzie ciekawiej ;) to tylko propozycja ;) na razie i tak nei mam czasu.... dlatego speed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dzielisz się radością... też się cieszę gdy uda mi się jakoś wybrnąć z trudnej sytuacji... czy odkrywcze czy nie, sam do tego doszedłeś i ja to cenię... a skoro taka technika tobie odpowiada to superzaście. Pamiętaj o niej i wykożystuj gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności