Skocz do zawartości

Living dead: Gold Dragon :)


dramaturg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej all!

 

Wczoraj dowiedziałem się o bitwie i usiadłem do maxa.

moją postacią będzie smok siedzący na jakiejś skałce.

mam nadzieję, że w końcu uda mi się zakończyć scenę w 100%.

 

a tak mniej więcej wygląda mój smok :)

 

pozdr.

 

ps. jestem cienki w maxie jak d... węża, zwężająca się wciąż ku końcowi :D - ale spróbować warto

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No w końcu ktoś smoka robi, zaczynałem się z moim czuć samotny wśród tylu zombiaków[jupi].

Model jak na poczatek fajny nie wiem czy tyne łapy nie są za blisko przednich, wydają sie też nieco za małe. Czekam na kolejne rendery:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka bardziej wyglada mi to na Pheonix\'a nizli zlotego smoka... Moze bys Pheonix\'a zrobil? Ciekawe jak by to wyszlo... Wiele zmieniac nie musisz bo glowa po kilku przerobkach bedzie miala swoj dziub, no i tylko problem by byl ze skrzydlami by nie byly blonami... Choc jezeli kazdy nastepny reder bedzie lepszy to mozesz zostac przy smoku. Warhammer ma ladne smoki... Chyba w Forgotten Realms tez cos sie znajdzie... Powodzona tak przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak:

- z tą zgodnością tematyczną, to faktycznie troszke się nie wstrzeliłem (robiłem normalnego smoka), no ale postaram się go jakoś uśmiercić, żeby wglądał jakby z grobu wyszedł - jednak nadal to będzie złoty smok.

- szczególiki już powoli (ale systematycznie) się robią i zaiste ... do zrobienia jest mnóstwo.

- a na obrazku siateczka :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jezeli chcesz go usmiercic hmm moze to by było dobre rozwiązanie zdeformój mu połowe ciala z jednej bedzie zywy a zdrugiej to co zostało jak obumarł kumasz? skrzydła mu podziurawisz i jedno oko zrobisz jakie chcesz a rugie oko zrobisz inne martwe zimne wiesz oco mi chodiz tak samo i łapy pazury dłuzsze wiem ze to trudne ale jak sie postarasz wierze ze ci sie uda :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec....pomysl fajny...ale:

 

- smoki z reguly maja chudsze szyje oraz ich dlugosc jest troche wieksza...

- cos mi te palce przednie nie pasuja..troche za dlugie i chyba za duze przerwy sa pomiedzy nmi....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, smoki mają chydszą szyję??? A widziałeś jakiegoś w zoo??? W morde, stworzenia które powstał w ludzkim umysle mogą według mnie raczej wyglądać dowolnie... Europeiski smok może ma krtszą szyją, a chinski to już zupełnie inna bajka. Ten smok może być np. Rosyjski :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

 

smoka będę chyba uśmiercał naturlanie - jakieś ślady rozkładu, może troszke kości na wierzchu, podziurawione błony na skrzydłach itd. z uśmierceniem połowy smoka będzie problem, bo jak pokazać obie strony na jednym obrazku ??

 

a jeśli chodzi o wygląd smoka, to taka jest moja jego wizja i koniec. mnie się podoba, a kwestia ewentualnych proporcji to rzecz gustu - mnie się w sumie podoba.

 

i jeszcze tylko mały updacik - jestem na etapie modelowania skrzydełek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

updacik :)

tak mniej więcej wyglądać będzie scena

 

nie wiem nadal w jaki sposób uśmiercić tego smoka :( jeśli macie jakieś pomysły, to proszę o radę

ja już myślałem nad sztucznym skrzydłem, łapą, częściami w jego ciele - co Wy na to ??

czy może zrobić mu ślady jakieś strasznej bitwy, którą przegrał ....

 

.... pomóżcie ... help

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten smoczek :)

(A może smoczyca ???)

Ale jak się na nią patrzy z boku, to szyja wydaje się być trochę za gruba. Sporo w ten sposób traci (to oczywiście IMHO), wydaje mi się, że gdyby nie była taka masywna, smok wyglądał by smuklej, lżej i generalnie bardziej intersująco.

 

Czy detale, o których pisałeś - nadpsute mięso, kości itd. będziesz modelował, czy chcesz je robić texturą???

 

Generalnie całkiem sympatyczna praca :)

 

Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoczek?

...chyba jest jeszcze bardzo malutki:)

tak mocno trzyma się skały niczym piersi mamy....

może zrób mu wielkie groźne gały i ostre pazury, którymi wbiłby się w skałę siłą KONI... a jasny grom NA TO WYDARZENIE spadnie z nieba i krem poleje się na dziewiczą Ziemię....

 

Jesteś na początku więc ideologia się przyda!

 

P.S. Miły Smok!!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Krem jest spoko. Taka kulinarna zachęta ;))

 

Przemyślałem to jeszcze i myślę, że sporo niebezpieczństw czeka Cię, przy texturze... Może być widać deformacje na skrzydlach, więc będziesz się musiał z nią trochę pobawić... Ale, ale jak zamierzasz je zrobić. Takie pół przeźroczyste, czy zupełnie nie?!?!?

 

serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności