Skocz do zawartości

Ostatni czlowiek na ziemi: bez tytułu


Rekomendowane odpowiedzi

wielu ekspertow twierdzi ostatnimi czasy, ze globalne ociepleni moze spowodowac wielki potop. i ja sobie obralam taki wlasnie sposob na zalatwienie calej ludzkosci. moj czlowieczek trzyma sie kurczowo swojego zycia i nie chce sie pogodzisc za swojm, z gory przesadzonym losem - smiercia, ktora i jego musi w koncu dosiegnac. przedstawiam wam wiec owa przyziemna istotke

 

ps. nie wiem czy jeszcze mozna wystartowac bo troche pozno sie chyba do tego zabralam

psII no to mozecie teraz na mnie wieszac psy:D

0009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na mój gust to gościu wspomaga antene by żonka mogłą oglądać swoją ulubioną telenowelę..........a moze właśnie tak będzie wyglądał koniec świata:))))

 

Co do pomysłu, mógłbyś podać więcej szczegułów, jak to będzie wyglądało, rodzaj otoczenia itp.

powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wprawnego oka subtelne poprawki będą widoczne i muszę pobawić się jeszcze z człowieczkiem na antenie

co do całegp pomysłu to sądzę, że antena jest znacznie lepsza od drzewka, lub innego tworu naturalnego, gdyż daje wyraz niszczycielskiej mocy człowieka, który destruktywnie działa na wszystko co go otacza...

 

facet_na_antenie06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności