Skocz do zawartości

Walka: Lala vs Pomidor


andy_a

Rekomendowane odpowiedzi

Nominacja:

 

http://grafa.k9.pl/alfa3.avi

 

OK doki :) If you have any problems with my animation please download latest ffdshow.

I know that this film (or better “film” :) has a lot of bugs so I’ll correct them later (and timing). I’ll also change some add moves and ad effect (dof, motion blur, bullet-time).

 

_______________________________________________________

http://grafa.k9.pl/alfa.avi

 

 

Sorry, że założyłem nowy wątek ale mój poprzedni wątek został usunięty (choć dzisiaj dopiero 04: „04-12-2004- z wątków uczestników zostanie pobrany plik prezentujący aktualny stan pracy i jury przyzna nominacje w ilości zależnej od poziomu prac. Lista osób nominowanych zostanie ogłoszona w ciągu tygodnia, a czas pozostały do zamknięcia konkursu będzie można wykorzystać na dopieszczenie swojej pracy.”)

Tak łatwo to ja się nie poddaję…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra dawno mnie tu nie było. W przerwach pomiędzy próżnowaniem zmieniłem max’owe kości na bipeda (poniżej screen), ogólny plan znajduje się w pierwszym pości – planuję coś very funny ale obawiam się, że mi czasu braknie (a to najwyżej obetnę moje imię w credits’ach :) Jedno jest pewne lala zarobi porządnie pod głowie od piłeczki ( w planach jest… pomidor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... za nerwowe ruchy kamerą (nic nie widać przy tym), po za tym wydaje mi się że twoja postac lekko lewituje. poza tym na końcu babka martwo (i trochę za powoli) opada na ziemię i nawet nie drgnie co daje wrażenie jakbyś wcisnął pause w WMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnimi czasy miałem dość mało czasu (a chęci jeszcze mniej :( i tylko zwolniłem animkę oraz poprawiłem te bugi. Muszę się w końcu wziąć za finalną wersję…

Link w pierwszym poście.

P.S W sprawie problemów z kodekami – ja kodowałem ffdshowem i go też polecam do odtwarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności