Skocz do zawartości

Wizualizacja - Gabinet


Martin Day

I jak ?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I jak ?

    • Buuuuuu, gniot
    • Cienkie
    • Mogles sie lepiej postarac (ale napewno nie bylo czasu)
    • Calkiem niezle
    • Rewelacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przedstawiam waszym szanownym oczom wizualizacje gabinetu dyrektorskiego w czesci biurowej centrum handlowego Warszawa - Wilenska.

Autor projektu: Piotr Schneieder

 

 

Nie jest to moze rewelacja ale (imho) udalo mi sie uzyskac mily plastyczny klimacik.

 

Czekam na wasze opinie.

Nie zalujcie sobie.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

drektora wszyscy wstawiaja bo jest free a pan drektor nigdzie nie chce pasowac.

to najgorszy ludzik z jakim miałem do czynienia. nie widziałem jeszcze ani jednego obrazka z dobrze wstawionym panem "drektorem"

 

ps: jak wrzucasz glowa to i na drektora tez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat renderingu taki jak klimat projektu, komercyjno-słodki;

mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi robić tego typu "sztukę".

 

za to dyrektor jest dobry. od razu widać kto w tym gabinecie jest najważniejszy ; ), pewnie obrazek byłby ciekawszy, gdyby cały był złożony z takich "wklejonych" elementów (krzesła, stoły, lampki). niestety pewnie klientowi by się nie spodobał ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PETER_MULER & MA_RY - przestańcie się czapiać - pokażcie swoje prace - mnie się coś wydaje, że jeszcze wiele litrów wody w Wiśle upłynie zanim osiągniecie ten poziom (nie mówie tutaj o wnętrzu - o gustach się nie rozmawia) - ale o wizualizacji, która jest na najwyższym poziomie. Nie chciałbym przytaczać tutaj waszych prac zamieszczonych w serwisie bo niestety musiałbym was ośmieszyć. POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PETER_MULER & MA_RY - ...jeszcze wiele litrów wody w Wiśle upłynie zanim osiągniecie ten poziom ...Nie chciałbym przytaczać tutaj waszych prac zamieszczonych w serwisie bo niestety musiałbym was ośmieszyć. POZDRAWIAM :)

nie krepuj sie zenku...co do wizki jest srednia a nie na najwyzszym poziomie. popatrz na sonde łosiu!!! zreszta z mojej wypowiedzi wynika ze czepiam sie tylko wstawionego goscia a nie renderu.

ps: ja tam licze na twój "wypas"

na jeden juz patrze co rano w drodze do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze maly gabinecik mocno podgrzal rozmowe, a przeciez mamy tu chyba okreslic prace zrobiona przez kogos opisac nasze wlasne wnioski estetyczne na temat pracy kolegi, a nie licytowac sie czy nasze wlasne prace sa lepsze czy tez nie...

A co do pracy mnie osobiscie gabinecik przypadl do gustu, moja jedyna uwaga:

- jak patrze na ten obrazek to wydaje mi sie ze za duzo dzieje sie za oknem (za maly kontrast) przez co zamiast skupic sie tylko na wnetrzu oczy bladza gdzies po drzewkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, jeśli to jest dla Ciebie najwyższy poziom, to współczuję. nawet najlepsza technika renderingu nie zastąpi pomysłu na sposób przedstawienia projektu.

a umieszcznie pracy na tym Forum ma na celu (może się mylę, ale ja to tak odbieram) dyskusję nad projektem i ew. nad jego grafiką. jak ktos chce być chwalony za sprawność w obsłudze programu do renderingu to niech wstawi swój post do działu "finished works", a nie "architektura". jeśli pomyliłem się co do interpretacji celu tych dyskusji - to uciekam z tego forum.

a moje obrazki nigdy nie osiągną poziomu reprezentowanego przez Martina_Day - może dlatego, że jestem leniwy,a może dlatego, ze tu gdzie pracuję 90% czasu pracy nad projektem to projektowanie, a rendering to tylko metoda pracy, ew. pomoc w rozmowie z inwestorem. i bardziej opłaca się zapłacic za komercyjny (nie znaczy to, że dobry) rendering profesjonaliście, niż kupować drogie (np. nowy max + brazil) programy i poświęcać czas projektantów na zadania, które ktoś może zrobic lepiej od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."Moi drodzy po co klotnie, po co wasze swary glupie"...

 

 

Jak powiedzialem, nie jest to nic nadzwyczajnego. Widywalem lepsze renderingi.

Zamiescilem te pracke dla tego, ze pod pewnymi wzgledami mi sie podoba i chcialem sie nia z wami podzielic.

Wiadomo, ze kazdy ma inny gust i na co innego bedzie zwracal uwage.

Jesli sie komus nie podoba, ma do tego swiete prawo, nawet jesli sam robi gorsze (nie pije tu do niczego konkretnego)

 

Co do projektu i sensu jego wizualizacji.

Zdazalo mi sie robic bardziej bezsensowne niz ten gabinet.

Architekt zazwyczaj nie zamawia wizualizacji dla siebie, bo zwykle ma bardzo dobra wyobraznie, tylko dla inwestora a ci bywaja bardzo rozni.

Czasami, mimo ze nie ma kompletnie co wizualizowac i do prezentacji w zupelnosci wystarczaja zdjecia, inwestor MUSI miec wizualizacje i to KOMPUTEROWA bo teraz to modne.

XXI wiek w koncu.

 

MareG:

Okna z pewnoscia w praktyce beda czyms zaslaniane.

Zwyczajnie nie bylo czasu na zadbanie o wszystkie szczegoly poniewaz termin byl zabojczy.

Zlecenie obejmowalo 6 biur z czego i tak podjalem sie tylko 3 bo bym sie nie wyrobil.

 

 

Pozdrawiam

 

 

P.S.

 

Moze jestem w bledzie (jesli tak niech ktos mnie poprawi)

Wydaje mi sie, ze jest to serwis o CG i ew. dzial "architektura" odnosi sie (m.in.) do prac GRAFICZNYCH zwiazanych z architektura a nie do projektow.

Dlatego zamieszczam wizualizacje w tym wlasnie dziale a nie w "finished works".

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. Skoro rozmawiamy o projekcie (a wizualizacja jest na drugim planie - co mnie dziwi, bo przecież znajdujemy sie na forum strony max3d) w takim razie proponuję Ci ma_ry cofnąć się kilka wątków. Spojrzeć na swój basen i wtedy jeszcze raz mi współczuć. Proponuje powtarzać tę czynność za każdym razem jak będziesz miał zamiar odezwać się na tym forum. (proszę nie mów tylko że to był viz 3 itd... - peter_muler pokaże ci co można zrobić z gołym vizem :) na celeronie 400).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - wskakujesz tu wytykasz innym ich prace jak by byly plebsem (choc wg. mnie nie slusznie) i robisz burdel w watku Marcina ... pogieło ? idz sie przejdz ... nie wiem co ci nie pasuje w krytyce innych ... 0 tolerancji co do slowa innych ? to jest ich zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac ... wiec zachowaj to dla siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tam można funkcjonować bez żaluzji pionowych (czy jakichkolwiek) to sobie nie wyobrażam - projektant nie przewidział zasłaniania okien?

i w kolejnym warszawskim biurowcu pojawią się na elewacji przyklejone do szyb gazety aka G.P.W. Fiszera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt- strasznie nudny, zero pomyslu. halo?

 

wizualka - fajna, koles rzeczywiscie jakis dziwny. co do reszty czegos mi brakuje. jakiegos takiego malego gadzeta z jajem, albo jakis art. Np. bonzai na srodku, badz na stoliku. czegos fajnego bo nud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności