Skocz do zawartości

pojazd 3d: AT wz 36


spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

...obiecałem update'y no i pierwszy juz jest

 

wz36_promo.jpg

 

 

.... armatka przeciwpancerna , potrafiła rozbić każdy niemiecki czołg we wrześniu 39 ... możecie sobie po niej jeździć do środy ... potem przyjdę i zacznę z niej strzelać ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla mnie troche malo szczegolow na lufie, moglbys dac "dziurki" na "gwincie" (nie wiem jak to sie nazywa), jakias skrzynie na naboje z kilkoma "w" albo obok. Texturka fja, ale troche malo metalicznosci w niej, zadrapan, otarc, dziur po kulach. Chyba ze ona dopiero wjezdza na bitwe i sie pobrudzila podczas transportu :). Ale jak zwykle nie musisz mnie sluchac.

A co do kulek ... kulka jak kulka, low poly :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , środa sie kończy zaczynam strzelanie :) ... dziekuje za komentarze i uwagi ...odpowiadam chronologicznie ... :)

 

1.) lunetka finalnie bedzie przyciemniona , teraz faktycznie wali po gałach ...

2.) dla tych którzy nie skojarzyli tego topicu z tematem czołg 7tp podaje ze armatka jest do takiego mojego mini moda a własciwie bardziej addona do BF 1942 ... którego już dość długo meczę i mam nadzieję wkrótce zmeczyć ... projekt jest całkowicie hobbystyczny i robiony w wolnych chwilach ....

3.) kółka za kwadratowe ?? hmmm na obwodzie maja 20 !!! segmentów . Mógłbym jeszcze troche dodać (6 stopniowy lod BF poradzi sobie z tym bez problemu ale czy tyle nie wystarczy ??... oryginalnie w bf pojazdy maja kólka na 10 - 12 segmentów na obwodzie )....

4.)screeny in game bedą jak tylko oskryptuje to żelastwo :) mam dodatkowo pewien pomysł zeby armake mozna było przesuwać w grze( z pozycji na pozycje ) ... wiec pewnie troche mi czasu zejdzie ...

5.) texturke metalu wykonałem mniej wiecej tak ... miałem bazowo zdjecie jakiejś płyty metalowej ,na nią nałożyłem odpowiedni kolor , potem mixowałem i filtrowałem aż uzyskałem ciekawą wariację , nastepnie przecierki , detale i troche efektów a na koniec błoto ....zastanawiałem sie jeszcze czy nie zrobić przecierki na jasny metal (odrapanie z farby do gołego metalu) ale na razie sobie darowałem ...

6.) przerdzewiałe ??? gdzie ?? tylko troche to posmarkałem ... moze masz zbyt duży kontast na monitorze (patrzyłem u mojej dziewczyny ona ma wypalony monitor , no i moze faktycznie wyglada jak pordzewiałe ?? a jak u innych ??)

7.)detali na lufie nie ma (dziurki) bo w oryginale lufa wyglada dokładnie tak, nie ma dziurkowanego hamulca wylotowego (czy jak to sie nazywa) ... skrzynki amunicyjne oczywiscie bedą tylko ... ze to jest POJAZD !! skrzynki dołoże jako dodatkowe obiekty ,co do metaliczności , bedzie jeszcze specular na shaderze podpięty wiec doda to troche metalicznego błysku ale bez przesady , farby kamuflażowe zazwyczaj były matowe !!!

 

uff chyba wszystko ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj ich ze kolka sa kwadratowe, sam jak zobaczylem kolka to na poczatku pomyslalem ze az nadtoszczegolowe sa, ale sa w sam raz

 

doczepil bym sie do tego czegos co sie tam laduje pociski (zamka?) na texturce namalowales jakas kreske, niewiem czy tak to ma w orginale ale na moj gust brzydko to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności