Skocz do zawartości

Living dead: Fat & Ugly


wujek_kane

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysl jest taki: wyobrazcie sobie tego kolesia ze zdjecia tylko jako jakiegos undead\'a :D Chodzi mi glownie o to zeby byl gruby, brzydki, pokaleczony i mial te kultowa koszulke :-) Zaczne cos robic dopiero dzis wieczorem, ale chce zebyscie sie wypowiedzieli na temat pomyslu :-)

Z gory dzieki za wszelkie sugestie/komentarze. [lol][lol][lol]

 

[Edited on 13-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm...taka rada odemne przy dawaniu mesch smootha: pamiętaj aby przed daniem tego modyfikatora nieco zagęścić siatke przy miejscach ,gdzie są jakieś zgięcia ale jednoczesnie nie ma zadnych vertexow i linii przy tych zgięciach(tzn może i jest tam troche face\'ów ale lepij potnij tą część cut\'em- ja tak robie)...mam nadzieje ze zrozumiales:) .U ciebie jest to widoczne przy nosie , tam jest taka brzydka linia...właście w tym miejscu to zrób najlepiej przy urzyciu opcji cut w opcjach edit meschu....powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru uzywac tej glowy do projektu \"fat & ugly\" tylko glupio mi ze jeszcze nic sensownego nie wymodelowalem to pokazalem chociaz jak mi poprzednia glowka wyszla. Dzieki za rady i wiem o co chodzi, po prostu z TA glowa juz nie nie bede robic, wiec nie ma sensu jej poprawiac. Mam nadzieje ze w koncu mi sie uda dobra glowke sprawic, poki co przekopuje sie przez rozne tutoriale. Jakby ktos mial cos interesujacego i najlepiej lopatologicznego to bede wdzieczny. Aha i kiedys na ftp Adka byl fajny videotut o boxmodelingu glowy... Nie wie ktos czasem skad go wziac?

Dzieki za wszystkie rady i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff wszystkie bledy laczenia vertexow, itd poprawione, siatka wyglada juz gladko, brakuje jeszcze uszu, dziurek w nosie [te niekoniecznie]. Z uszami to moze byc problem, dlatego mam pomysl zeby mial cokolwiek obciete, tylko nie wiem jak to ma wygladac, wiec prosze o rady :) Teraz juz pastwcie sie co poprawic, bo ten model chyba wreszcie zaczal jakos wygladac [rotfl] [uczeń]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności