Skocz do zawartości

Obiekt 3D: granat ręczny


Witcher

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że podobają mi się bronie rodem z filmu Mad Max (czyli sklecane z byle czego) postanowiłem sklecić granat ręczny zrobiony z puszki po coca-coli.

Dodam tylko że jest to jeden z moich pierwszych modeli. Jest to model broni (trzymane w ręce) model który będzie w świecie (do zebrania) będzie prostszy. Vertices: 545 ; Faces: 534. Aha, widać tam baterię :], a to różowe pudełko to po zapałkach na "elektronikę" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm moze byc fajne tylko zrob texturke i moglbys ta tasme zastapic textura w miejscach gdzie jest przyklejona do puszki (tylko tam gdzie odstaje model) zeby zaoszzcedzicn a face'ach ale to tylko moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bo to jest model który będzie trzymany w ręce, więc musi wyglądać w miarę ładnie, pozatym 540 faces to nie jest aż tak dużo jak na broń, natomiast model granatu, który będzie leżał na mapce, niekiedy w większych ilościach będzie miał dużo mniej faces. A taki co ma 540 będzie tylko jeden, w ręce :). W ogóle broń (taka trzymana w ręce, a nie leżąca na ziemi ) to do 1000 faces wg mnie jest LP, a taka co ma leżeć na ziemi, lub wypadać po wrogu do do 200..300 faces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom co do 1000 face to racja, chocby spojrzec na bronie w hl2 1000 faceow to chyba dla dzisiejszych kompow zadne ograniczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności