Skocz do zawartości

Oznaczenia-nieprzeczytane


Piernik

Rekomendowane odpowiedzi

Adek... Jak wchodzę na stronkę i są nowe posty to nie mam tej innej ikonki ze strzałką, choć normalnie jestem zalogowany...

One się zmieniają same po jakimś czasie od dodania postu??

Jeżeli tak nie dało by się to zmienić tak żeby użtykownik wchodząc wiedział co przeoczył???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może odgrzewam wygasły temat, ale chyba rzeczywiście przestało działać. Kiedyś znikało po kilku dniach a teraz nie mam wogóle.

 

Ale skoro nic nie zmieniałeś to może u mnie coś walnęło... ale też nic nie zminiałem :D ?

 

JacekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, mam takie samo forum i ja wiem o co chodzi z tymi folderkami... Chcecie to napisze... trzeba sie znac na php a nie wrzucac forum zeby bylo. Warto wysilic sie choc troche i zagladnac do kodu zrodlowego... administratorku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR. Anonymous- W Polsce są 2 forum dla grafików. Adek city i JeRRy city oba są niezwykle lubiane poza segmentem polskich grafików. Na pewno nie jesteś Sylwkiem więc nie jesteś związany z żadnym z nich a reszta jest żałosna.

 

Forum to ludzie nie php, dlatego ty jesteś tu a nie my u ciebie. Proste i logiczne.

 

W sumie to możesz obronić swój honor i pokazać że chociaż na php się znasz, ale wątpię, gdybyś był kimkolwiek to byś się nie ukrywał za Anonymous.... Baaa, gdybyś reprezentował naprawdę forum, to byś popisał się wiedzą a nie głupotą.

 

Więc wybacz wrogość nie atakuj ludzi co coś robią i robią to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Nie chce wywoływać kłótni tutaj. Na PHP znam sie - nie jestem jeszcze w tym mistrzem ale troszeczke potrafie. Prawde mowiac najgorzej jest z czasem. Jezeli znasz proste rozwiazanie to bede bardzo wdzieczny. Prawde mowiac jeszcze nie zabieralem sie za poprawe tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności