Skocz do zawartości

Living dead: Mechanical Horse


Pindarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nareszcie udalo mi sie cos wyskrobac.Na razie tyle.Mam niadzieje ze bardzo nie okaleczylem tego konia.Juz widze te naglowki w gazetach grafik-hobbysta zlinczowany przez obroncow przyrody.A tak w ogole to sie zastanawiam czego nikt nie robi zdjec koniom od przodu.Od boku sa,pod najrozniejszymi katami tesh a od przodu lub tylu niema.I jak ja mam modelowac?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dla mnie to jest samobojcza idea. Nie potrafie sobie wyobrazic jak kon moze byc pchany przez czogl... Pchany bo inaczej to chyba wygladac nie bedzie. No coz, dla mnie to \"Rudy\" wjechal biednemu zwierzatku w tylek i tyle. Mi sie ta idea nie podoba. Ale jestem marna jednostka ktorej zdanie sie nie liczy. Jak jestes dobry w tych klockach to zycze szczescia, moze Ci cos wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba masz racje teluumen.Chociaz sam nie wiem.Wydaje mi sie ze kon z tym czolgiem w tylku bedzie troche za ubogi(render jest schematyczny reszte prosze se wyobrazic).Mysle ze lepiej bedzie jak tyl mu dorobie mechaniczny.Takie polanczenie mechaniki i zywego storzenia.Hmmm albo calkiem sie wycofam z tego pomyslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to i wina materiału teytrace ale rzeczywiscie za bardzo widac ze rura to zwykjły cylinder z bendem/ ffd boxem :)

na mój gust troche ją powyginaj jeslu jush bo za ostre przejscie pomiedzy cialem konia (ale to brzmi :D) a lufą ;) (nie wiem moze to texturka nadrobi ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...ciekawe, widać narazie niewiele bo jest mało szczegółów ale to przecież początek:D. Pomysł jest niwątpliwie orginalny ale wymaga sporo wkładu, postawiłeś sobie wysoką poprzeczkę ale wierzą że dasz radę!:D:D:D. Jak narazie jest jednak dobrze więc keep working a będzie jeszcze lepiej!!!!!!! :[rotfl2]

 

aaaa..i jeszcze jedno- daj tą mechanikę bardziej do tyłu i trochę wyżej jak chcesz dokładniej odwzorować oryginalną postać konia...

 

PS:a ile siedzisz w maxie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maly update.Wydaje mi sie ze wciaz jest za malo mechaniki ale ciezko sie wymysla te czesci.No i do konca nie jestem przekonany tym tylnym kopytem...A i sharp co do tego PS to wiesz...wstydze sie powiedziec bo by bylo:\"aaaa tyle siedzisz i tak cienko...\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić chyba o wykonaniu, bo jak dla mnie to jesteś na początku drogi. Pomyśl jak rozwiążesz połączenie ciała z elementami organicznymi... Będzie przweciete jak żyletka. Ja bym raczej postawił na jakieś infekcje, wrzody, trochę krwi wylanej na te urządenia... Ten koń wcale nie musi się dobrze czuć z tym żelastwem w tylku (zamiast tylka).

Nie wiem czy masz taką możliwość ale ściągnija sobie pierwszy (albo drugi???) odcinek animatrixa. Tam przez kilka sekund jest widoczny taki właśnie 100% mechaniczny koń. Nie namawiam cię oczywiście do plagiatu, ale czasami dobrze jest podpatrzeć jak inni poradzili sobie z podobnym problemem..

 

Serdeczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez jakies zdjecie konia i postaraj sie poprawic jego biologiczną część, potem dodaj troszke szczegolow, przyłącz cale przednie kończyny,

może jeszcze jakieś siodło, połączone stylem klasycznym z jakims fururystyczno-mechanicznym

bedze duzo lepiej :)

Pozdrawiam , życze udanej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...fajnie, widać masę tych metalowych cześci:),jest coraz lepiej! Co do łączenia mi takie przejście jak teraz jest pasuje. dodaj tylko w miejscu łączenia jakieś drobne duperelki i powinno być spox:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba tył, ciekawa kompozycja i mechanizm, textury nie są takie zabardzo metaliczne(ale mam nadzieje ze to poprawisz:)) ale zawsze to jakoś wygląda, jest spox...a co z przednia nogą, mam nadzieje ze poprawisz to łączenie. A dałbyś konikowi jakies wstępna textury, jestem ciekaw jak to będzie wyglądać...:D

 

PS:nie chcialbym dostac takim kopytkiem między oczy:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!Nie wiem czy w ogóle ukoncze ta pracke.Ludzie!!!koniec roku idzie nauczyciele ciskaja gromami a ja sie normalnie nie wyrabiam...Eh dzis mialem sprawdzian CALOROCZNY z niemieckiego robiony przez nauczycielke z przerostem ambicji(czytaj pop****)Mam ochote przez okno skakac a nie w maxie robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaję że ta końcówka Bitwy wypada w niezbyt szczęśliwym czasie (a propo studiów eegzaminów sesjji i sprawdzianów)sam jestem zmuszony do przychmowania tempa przez egzaminy które narastają, narastają, narastają, narastają narast..itd..

[boje się][boje się]

 

wydaje mi się że mało kto się wyrobi do końca teerminu...ajak dla mnie to 2/3 się nie wyrobi..albo odda pracę z \"bebechami na wierzchu\"tzn.nie skończone i niedopracowane...[boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!koniec roku szkolnego sie zbliza i raczej wiekszosc nie ma czasu na maxa.Wszystkich ogarnia szal poprawiania ocen itp.Wiem co mowie u mnie na poprawke z fizy nie mozna sie dopchac 50 osob w jednej sali.Komu sie uda dopchac ten pisze a i tak jest pare rozkwaszonych nosow.A przedluzenie bitwy?Mysl o tym -miod na moje serce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....tylnia czesc jest spoko...ale konik niestety Ci nie wyszedl...wyglada bardzo sztucznie...i te nogi..mogles porawic ta teksturke aby nie bylo widac tego laczenia....no ale dobrze ze chociarz skonczyles ta pracke :)))

 

pozdr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności