Skocz do zawartości

Konik dla dziewczyny


jimbo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wrzucam cos co wypocilem w przerwie w robieniu smoka i innychwiekszych spraw... jest to w sumie pierwsza moja praca ktora mozna uznac za ukonczona (chociaz z powodu braku cyfrowki nie moge go \"postawic\" na polce z ksiazkami:( tak jak na prawde ta figurka stoi ) wiem ze mam straszne problemy z oswietleniem... ale napiszcie co o tym myslicie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietna praca...co do oswietlenia...chyba troche za jasno ale da sie przebolec:)..co od calej formy konika to tez jest dobrze tylko sie doczepie do tych jego uszu...nie wygladaja jak uszy a jedynie jak jakies male rozki..

pozdro

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie, wcale nie bolalo tak jak sie spodziewalem:)

pokombinuje jeszcze z swiatlem... uzylem 1 omni i IE sun i IE sky i faktycznie sproboje troche kontrasu dodac:) a uszy niestety zostaja, bo moja figurka na polce ma takie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrzywdzony jestem:( Widzę ładne komentarze, ale nie widzę obrazka, w ogóle nie ma śladu, żeby był umieszczony. Albo coś się upsuło, albo mam coś nie tak z przeglądarką:(

Proszę o możliwie jak najszybsze pokazanie mi pracy:)

Edit: Widzę, że to chyba jakiś ogólny błąd na forum :( Bo nie tylko ja narzekam (patrz inne wątki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności