Skocz do zawartości

postać3d: will


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mangowa wymęczona lala. Nie podoba mi się za bardzo :/ 2600 trisów około (ma palce i modelowane osobno oczy) + 512x512. Na podstawie komiksu W.I.T.C.H. Jeżeli ktoś ma 8 - 10 letnią dziewczynkę w rodzinie to wie o co chodzi ;)

 

Zapraszam do (jadowitej) krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm styl taki jak dla gierek dla dzieci wiec sie do niego nie przyczepie

 

natomiast co do siatki to troszke taka hmm dziwna, (malo to pomocne ale coz :( )

texturka taka jak caly styl dzieciaka ale skoro to 512x512 to niezabardzo tego widac poza tym ta spodniczka niezbyt taka nie dosc ze niewidac gdzie jest co to jak sie od boku popatrzy to wyglada jak by dziewuszka w ciazy byla albo cos takiego

 

ogolnie poza wyrazem twazy to niepodoba mi sie kompletnie, mam nadzieje ze dziecia sie spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobiazgi- trochę słabo wysklepiona dłoń, IMHO za szerokie usta, na pewno za gruba szyja jak na proporcje mangi i trochę niezdecydowana klatka piersiowa. Gdybyś dodał rzęsy na teksturze to oczy zrobiłyby się bardziej wyraziście. Pomijając kalosze- jak dla mnie fajny dzieciak.

 

Może się przyda : http://anime.plan9.de/anime/manga/How%20To%20Draw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na wakacjach mi się nudziło, to zacząłem troche czytać ten komiks - pożyczony od kuzynek:D I ta Will tak nie za bardzo podobna, ja na twoim miejscu dążyłbym do uzyskania takich tekstur z małej ilości kolorów (nie wiem jak to się nazywa, narazie z grafiką 3d jestem właściwie tylko teoretycznie:), widziałem gdzieś link do tego na 3dtotal.com, jak znajdę to edytuję posta).

 

EDIT: http://67.15.36.49/ffa/tutorials/max/cel_shade_tut/cel_shading_tut_main.asp - tu chyba nawet nie chodzi o teksturowanie tylko o cieniowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności