Skocz do zawartości

Pojazd_3d:(low poly)Honda Beat Bzyku vs. Loozack


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak po dluzszym czasie musialo do tego dojsc czyli ja(bzyku) vs. on(loozack) ale zeby nie bylo latwo i w nieskonczonosc elementów elemencikow i polygonow ograniczamy sie do tylko albo az 15.000 faces (trinagles) czyli cos czego nigdy nie robilismy. wybor padl na cos tak brzydkiego czego jeszcze nigdy na oczy nie widzialem ale inicjatywa byla moja wiec wyboru samochodu dokonal loozack :P. a i jeszcze jedno oprocz tego ze walcze ja i on to dodatkowo dochodza do tego Avid vs. discreet, ale jesli ktos sie chce dolaczyc to tej bitewki to zapraszamy co nie loozack :).

 

dla tych ktorzy maja ochote sie dolaczyc to link do spakowanyc referencji i zdjec tego Japonskiego cacka :P.

 

http://members.lycos.co.uk/looztemp/stuff/beat_ref.rar

--mirror--

http://bzyku.netrulon.com/beat_ref.rar

 

takie cus

beat.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szukałem czegoś najbardziej zbliżonego do boxa, łatwiej będzie modelować ;) poza tym autko jest według mnie całkiem ładne (ten napis "Beat" mi się podoba) :D

 

no to nie ma odwrotu, trzeba będzie modelować... a jak więcej osób jest chętnych to mogę spakować rzuty i referencje i wrzucić na ftp

 

pozdrawiam

 

referencje spakowane (ok. 30 zdjęć + rzuty), link znajduje się poniżej:

 

http://members.lycos.co.uk/looztemp/stuff/beat_ref.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :) fajny pomysl

 

a macie jakies ograniczenie czasowe? czy tak do swiat.. wielkanocnych albo bozego narodzenia next year :D tak tylko pytam :D

15k hehe moze chociaz 50k

powodzenia

chcialem sie zapoznac z referkami ale cos nie moge sciagnac...

a samo auto hehe - :) bzyyydal az taki nie jest z tylu wyglada troche dla mnie jak tansza wersja :) MG

w kazdym razie bede czesto zagladal :)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomysla :) jeszcze ani jeden moj model nie mial mniej niz 630.000 :) to lekko delikatnie musze zjechac tak o jakies 615.000 :D.no teraz to problem bo mi sie wzszystko miesza od przynajmniej polowy roku nie uzywalem czegos takiego jak XSI czuje sie jakbym sie go uczyl od nowa ale jaja :D. Quadysz ja bym chcial to nawet obnizyc do 10k bo 15k to duzo wtedy to bedzie low a nie cos miedzy low a med

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jest pozwolenie:D:D

dolaczam do bitewki:)

narazie to wszystko ma 9754 facow(moge zle patrzec (ja patrze w tym okienku co mi sie renderuje)) ale sama karoseria ma ok 1500-1700 same dzwi zajmuja ponad 300(ale maja grubosc jak bedzie trzeba robic wnetrze)

i tu takie pytanko czy trzeba robic wnetrze czy nie??

wiem ze czeka mnie duzo poprawiania ale to tak na szybko aby miec ksztalt:D:D

koniec gadania zamieszczam z 2h prace:D

aha teraz zauwazylem ze na drzwi nie dalem smootha

ps holera cos malo widac na tych renderach

ps2 blagam nie zjezdzajcie po mnie za bardzo pierwszy model lp:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007, wellcome on board :) 2h i masz już tyle zrobione, khem... to ja wolę nie mówić ile w sumie już nad tym wszystkim siedziałem ;)

 

taki mały update...

 

03.jpg

 

1604 faces

 

P.S. jak ktoś nie zauważył a też by chciał dołączyć do mini-bitwy to Bzyku zamieścił w pierwszym poście linki do referencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator, przecież termin nadsyłania prac na konkurs Alienware mija chyba dopiero w marcu, więc dla odpoczynku możesz sobie pyknąć Honde, zwłaszcza że ma ona tak proste kształty, że aż przyjemnie się ją modeluje ;)

 

04.jpg

 

2630 faces

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sobie mysle hymmm kurde wymodelowales te smieszne wlociki na masce silnika to tam z tylu :D . a ja sobie na tym chyba zaoszczedze bo to zawsze pare polygonow a dzisiaj byl czas na ST wiec update-a brak czyli poprosti sie lenie :D.

 

chyba czas zmienic nazwe walki. Witam przeciwnikow :).

 

ale nie do konca sie tak lenilem i troszke wyrownalem tylek i maska dokonczona ale oczywiscie jeszcze do poprawy :) wie co to pozniej

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba - i oczywiście oczekujesz, że jakiś pro da ci rękę i powie, że moc jest z tobą, dasz radę, będę cię osłaniał, idź i walcz ;]

eax - czekam na górę i dół, pomiędzy jak narazie wszystko pasi :P

nielot - no to już masz samochód, teraz reszta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności