Skocz do zawartości

pomysl stworzenia pewnego rodzaju klubu:P


sasqoc

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego by zacząć wiekszosc osob napewno zna mnostwo serwisów oferujacych odpłątnie wiele rzeczy zwiazancyh z grafiką np.modele,textury,tutoriale,pluginy i inne przydatne rzeczy.

Ja mam pomysl stworzenia klubu(serwisu czy jak to chcecie nazwac) ktory takze oferował by takie rzeczy swoim członkom nieodpłatnie. I tu nastąpi najważniejsza cześć:

Problem skąd taki serwis miał by mieć coś ciekawego do udostępnienia?

Na poczatku założyciele wniosą kilka rzeczy ktore kiedys sami zrobili i uzywają do swojej pracy i co może byc przydatne dla innych. W ten sposób od czegoś się zacznie. A żeby serwis sie rozwijał i baza rzeczy oferownych się powikszała nowych członków przyjmować się bedzie na podstawie wkłądu jaki oni wniosą(modele,extury etc.)

 

No i co wy na to?

To tylko idea(pomysl) czy jest to do zrealizowania zależy tylko od ludzi od nas.

 

Ps.Niewiem czy to dobre miejsce by zamiesczac to wiec jesli nie to przeniescie gdzie trzeba i z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlaczego miało by nieprzejsc?

Z archiwum textur to co innego tam ktos mial by odwali kawal roboty dla innych.

 

Pomsyl jest jakis super serwis z masa FAJNYCH RZECZY ALE MOZESZ JE DOSTAC JEDYNIE JEZELI JESTES CZLONKIEM KLUBU. ABY NIM ZOSTAC MUSISZ WYKONAC DLA NICH JAKAS PRACE POWIEDZMY ZTILINGOWAC KILKA TEKSTUR CZY NIEBYL BYS ZAINTERESOWANY?

 

[Edited on 12-4-2003 by sasqoc]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaaha jestem ciekaw jak zdobedziesz kika GB ktore sa potrzebne na stworznie serwisu:P

_________________________________

 

Pomysl dobry ale nie do zrealizowania!!

Nio chyba ze podlaczysz kompa 24godz/dobe i bedzie dzialal jak serwer, ale to chyba jedyne wyjcie z sytuacji.

 

Bo jest jeszcze takie by kazdy uzytkownik zalozyl sobie konto na jakims serwisie i potem bylby ze stronki link do jego zasobow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, gosciu moze jest crackerem i chce Nas podpuścić zeby pod przykrywką tego klubu mogl dokonywac wlaman, a na serwerze przechowywac numery kart kredytowych - to moje zdanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal zalozyc klub

 

ROZOWEJ LANDRYNKI...

 

1. Nie trzeba GB a tylko pokoj z kanapą, stolikiem ew łózkiem

2. Zrzuta na browary

3. Zrzuta na................. inne atrakcje

4. Calonocne ogladanie renderingow hehe :D... tzn kto bedzie chcial ogladac rendery to sobie bedzie ogladal, reszta idzie ZWIEDZAC inne rejony :D...

 

Nowi bedą przyjmowani na podstawie WKŁADU (buahaha) jaki wnoszą do klubu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Ehehe jestescie malo optymistycznie nastawieni widze :|

 

A to jest zle , pomysl calkiem fajny . Co do miejsca tych kilku gb na stworzenie serwisu to chyba jak by ktos tak naprawde dobrze popytal to by cos napwno znalazl

 

Ja znalazlem osobiscie ftp gdzie nie mialem ograniczen wielkosci bazy danych a byla nie mala 25 gb . Tak nazbieralo sie tego az tyle :) ale byl to sam nielegalny soft do grafiki 3d i niestety ftp nie istnieje a szkoda :|

 

Ale moze bedzie cos lepsze ale to cooming soooon wtedy moze i klub powstanie ~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności