Skocz do zawartości

Living dead: S Z K O P ! ! !


BLUKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mój pomysl jest następujacy:

Lekko wykręcony grubas w niemieckim kasku wpierniczający sam siebie. Klimacik czarnej komedi troszkę horrorowaty + to co widac na rysunku. Koncepcja caly czas sie rozwija więc jest bardzo prawdopodobne ze końcowa praca(mam nadzieje że taka się ukarze)będzie sie troszke rożnić od tego co teraz pokazuje.

Z gory dziekuje za opinie, krytykę oraz rady bo będe ich napewno wiele potrzebował[pomocy] .Na poczatek szkic + lekko zmodyfikowany szkic + model glowy=klimat - mam nadzieje ze z tego cos wyciagniecie!

 

szkop.gif

 

[Edited on 14-4-2003 by BLUKA]

 

[Edited on 14-4-2003 by Tesaurus]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehehehe...zapowiada się bardzo ciekawie...szkic mi się bardzo podoba...głowa tesh :D a co on takiego będzie jadł?? tzn. co swojego ?? a co do jego nie niemieckiego pochodzenia...mógłbyś mu zrobić chociaż kawałęk, albo pozostałości z tego garniaka...któy zwisa mu z barków :D powodzenia 3m się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... klimat!

 

Klimat bijacy od tego projektu jest wrecz namacalny... Psychopatyczny, zawierajacy elementy desperacji, czarny humor...

 

Mi sie bardzo podoba... postaraj sie tego nie zepsuc, bo zapowiada sie swietnie.

 

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede nad tym myslal, troch sie boje zeby nie przedobrzyc[urwanie glowy], bo tu wsumie najwazniejsza jest psychoza,brud,absurd.

Niemiecki chelm jest tylko detalem potegującym nastruj desperacji, moim celem nie jest pokazanie niemieckiego zolnierza, raczej wariata ktory uciekl ze psychiatryka.albo szwaba ktory zwariowal na wojnie w kazdym razie jego hitlerowskie pochodzenie az tak bardzo nie jest wazne(ale sie rozpisalem-bronie swojego)

 

w kazdym razie dzieki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa oczy kolorek na pewno bedzie inny a moze zrobie czrnobiale, zrenice mam zamiar zamienic na okrągle- co o tym myslice??

w kazdym razie poprawilem siatke glowy i czekam na uwagi !

zostaly jeszcze zeby i dziasla, zastanawiam sie tez czy modelowac jame ustną?????

 

pozdro

szkop4glowa.gif[yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowka suprer !!...oczka tez super:))...a co do jamy ustnej to chyba nie msusiz jej modelowac gdyz tam jest niewielka szpara pomeidzy zebami i tak by nic nie bylo widac...a jak dojda jescze cienie to juz w ogole...

 

 

pozdo[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jelis mowisz o tym miejscu pod ramieniem, kolo piersi to mam z tym problem, tam będzei dziura na żębra i chce zeby byly bardzo wupukłe, wiec taraz tak tam,ukladam siatke, bede jeszcze nad tym siedział[mruga],

 

[pomocy]

duzo problemu tez sprawia mi jego obłość ma moze ktos referencje jakis grubasów?

bardzo by były pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qr...bleeeee...pablo brzydalu !! jak mozesz...!! eh...w sumie nic nie mam do do dodania bo z tych paskudnych zdjęć wszystkiego się dowiesz...napweno powieksz mu cycki...i zeby one bardziej się rozlewały...i więcej fałd na brzuchu...pozfrwaiam...pablo jak mozesz...dobrze ze dzisiaj post...i tak nic nie będe jadł...[boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po głębszym zastanowieniu to z tej \"ubranej\" moze da sie coś wyciągnąć (nerkę[lol]),

 

ale ta ponętna naga kocica jest zdecydowanie za hardcorowa na to forum

PABLO[killer] usuń tą piękną fotke!!!!(daj sam link dla zainteresowanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności