Skocz do zawartości

PS - kwadrtowe koła :/


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, wlasnie dostalem nowego kompa w swoje rece.... tablet (graphire 3 xl classic) mialem kilka dni wczesniej i testowalem go na innym kompie. Po przesiadce na nowego kompa zainstalowalem fotoszopa i okazalo sie, ze "kółka" jakie rysuja sa kanciaste :/ Na poprzednim kompie nie mialem fotoszopa, wiec nie moglem sprawdzic. W painterze i windowsowym paincie kolka wygladaja spox, ale tutaj... sami zobaczcie..

 

 

czy to normalne? :|

 

WinXP / Photoshop 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak się zwykle działo na słabym sprzęcie jak za szybko rysowałeś kółko, czy krzywą. miałem kiedyś małego Vacom PenPartnera i on tak właśnie potrafił czynić. Ale w Twoim wypadku raczej mocy absolutnie nie powinno zabraknąć, no i bez przesady - to przecież standardowy zwykły brush!

Oprócz wymienionego na początku - inny powód nie jest mi znany. Może stery faktycznie - jakieś ustawianie wolniejszegoszybszego ratingu? Albo taka "uroda" PS'a we współpracy z tym akurat modelem?

Nie pomogę:(

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faćialisie: tez ma problem. moze pomozesz zanim przeinstaluje system. a wiec...mam paski w PS. dwie identyczne warstwy. gorna multiply i opacity 50. paski znikaja np. przy opacity 86 ...hmmm wczesiej tego nie było ;/

a jak przypuszczam to jakas bzdura...POMOCY !

PS: obrazek nie mój...przykladowy z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności