Skocz do zawartości

Budynek #2


puciorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej dzieki za zsybka odpowiedz

 

"Po trzecie napisz coś o tym co tu widzimy"----Jest projekt sali bankietowej oraz sklepow. rendering ma nam pomoc w otrzymaniu pozwolenia od miasta w ktorym bedzie wybudowany.

 

do oceny----- swiatlo! Dlatego wlasnie zainteresowalem sie Vray-em. Podobno niezly, jezeli chodzi o Global Ilumination. Czytalem poprzednie posty i niektorzy twierdza ze Brazil jest lepszy niz Vray przynajmniej do exterior views.

Po drugie, chcialem sprobowac SpeedTree jak dziala. Tutaj tez duzo jest do poprawy.

 

Masz chyba racje co do nieba, jest chyba zbyt chaotyczne.

Bede mial szanse to zmienic w niedlugim czasie.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte ..... nie sugeruj się zabardzo programami , to są tylko narzędzia .... efekt Ty tworzysz .... w scanline też można zrobić niezłe prace. Rozumien że tworzycie koncepce aby uzyskać decyzje o warunkach zabudowy ... no to przydałoby sie pokazać otoczenie .... chyba że to pusty teren ... to ok. Co do oświetlenia to nie jest tak żle ... ale cienie wszędzie są inne .... mam takie mieszane uczucia patrząc na to .... wygląda to jak by było renderowane archicadem 9.0 . I nie wiem czemu ale brakuje mi palm (drzew egzotycznych) koło tego budynku oddalonego :). A rendery myśle że Wam pomogą , urzędnicy się nie znają :) . Architektury wolałbym nie oceniać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być w stanach ????

Yup!

 

Palmy maja byc tylko podczas lata bo w zimie by umarzly.

 

Klient dla ktorego pracuje byl na wczasach gdzies na Bahama i wlasnie tam dostrzegl pewne architektoniczne detale, ktore mu sie spodobaly. dlatego wlasnie ten bankiet wyglada jak wyglada. Komisja miasta (Appearance Commission) zazadala rendering calego projektu.

Trudno jest uchwycic taki duzy skrawek ziemi w jednym widoku. Przewaznie ustawiam kamere na wysokosci oczow ludzkich, gdzie w tym wypadku bylo zadanie aby pokazac to z lotu ptaka. To wlasnie zmusilo mnie aby uzyc te qurew...ie sztuczne drzewa. Normalnie to wstawiam roslinnosc w P.P (Photoshopie) ale tutaj, z powodu wysokosci kamery wygladaly by troche plasko-sztucznie.

zalaczam jeszcze inny rendering wktorym kamera jest nizej oraz uzywalem regularny scanline rendering engine wraz z inna roslinnoscia.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie daszki sa jeszcze bez materialu?Perspektywa w pierwszym jest cos nie tak.Ja osobiscie wole renderki z mocnym kontrastem i troche obnizona saturacja wtedy jak poweije chlodem fajniej to wyglada co do architektury sie nie wypowiadam bo nie lubie ameryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za komentarze.

 

Nie obwiniam Cie ze nie lubisz Ameryki, ja tez nie ale ktos musi placic rachunki oraz wyslac pieniazki do kraju.

 

Te niebieskie daszki to "awnings", i taki jest wlasnie ten material--cos w rodzaju sztucznej skory, jest tego specyficzna nazwa ale nie pamietam. Przyznam sie Wam ze zrobilem juz chyba okolo dwudziestu tych Goodwill-ow, juz mnie szlak trafia jak to dziadostwo widze.

Ten pierwszy ktory zamiescilem--Bankiet ze klepem, byla taka odskocznia od rzeczywistosci.

Szkoda ze sie wam nie podobalo.:rolleyes:

 

zalaczam nastepny Goodwill ktory doslownie wczoraj skonczylem

Tutaj, rachitekt projektu poprosil mnie abym poskladal zdjecia, ktore zostaly zrobione tam gdzie ma powstac ten budynek, nastepnie wstawic trojwymiarowy model, mniej wiecej dobrac swiatlo, itp. znacie ten proceder?

Dobra.

Zdrowko

 

PS Przyzekam ze juz wiecej nie bede zasmiecal "odbudowa Iraku" ten forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności