Skocz do zawartości

[architektura] straż pożarna


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam wizualizacje Komendy Powiatowej Strazy Pozarnej, niesety nie moge napisac gdzie. Realizacja rusza na wiosnę. Wszelka krytyka mile widziana. Jesli chodzi o pyt. dot. proj. chetnie odpowiem poniewaz robiłem wszystkie rysunki oraz poddałem kilka pomysłow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja mam pytanie. a nawet dwa :)

z ciekawosci. po co stosuje sie takie szprychowate zwieńczenia budynków? chyba to nad głównym jest. duzo projektantw to robi.

i po co sa te stalowe ramki przy oknach ? (imo w połaczeniu z rynna daja dziwny efekt)

pozdr.

3 obrazek najciekawszy. (to ten ze zwienczeniem przy attyce ;)

 

edit: co do arch. to ja widze 3 rozne budynki. troche do siebie nie pasuja chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwienczenia - sa po to aby jak ktos spadnie z dachu nie wydoczyli ci procesu ze nie bylo balustrady. Zauwaz ze tam jest taras z ktorego caly dach stoi otworem, co by bylo jakby jakis pijany strazak spadl?

Stalowe ramki - balkoniki przystosowane pod pnacza (nie mialem czasu ich zrobic).

Co do odbic to mysle ze sa oka, sporo sie przy nich narobilem. Caly budynek to "luxalon" a ta jasna blacha to quadrqlad, zreszta teraz bardzo popularne ale drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_muler => hehe to jest zaluzja przeciwsloneczna na ile ona spelnia swoje wymagania tego nie wiem i chyba nikt nie wie :). Kiedys na wykladach mowiono ze ten detal wział sie od zaluzji w ktorej te piora byly regulowane elektronicznie. W tym przypadku jest to raczej poziomy element spelniajacy raczej walory estetyczne czy też tzw. trendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderowalo sie dlugo poniewaz wszystko to musialem drukowac, jpgi byly na prawde w duzej rozdzielczosci od 3200x2400. Plus 150 klatek animacji do prezentacji w flashu.

Komputery:

amd athlon 2,8gh 1gb (moj)

intel pentium IV 2,8 ht 1gb (rly, bardzo dziekuje i pozdrawiam)

intel pentium IV 2,4 512mb

 

Ps. auta to rpc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności