Skocz do zawartości

Moj finalowy projekt


puciorek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam

Myslalem ze pokaze wam moj finalowy projekt z ostatniego roku studiow.

Tak naprawde to wtedy wlasnie zaczalem sie bawic 3d rysowaniem.

Projekt mial za zadnie polaczyc czesc srodmiescia poludniowego (starsza)

wraz z druga czescia srodmiescia-polnocna (nowsza).

Starsza czesc zawierala budynki skonstruowane z cegly, ta nowsza - beton, szklo oraz stal.

Postanowilem skonstruowac budynek ktory byl zawieszony pomiedzy dwoma starymi blokami. Twierdzilem ze przyszlosc jest w jakims tam stopniu zalezna od przeszlosci.

Budynek byl umieszczony w czesci poludniowej ale byl skierowany w strone polnocna- aby dac do zrozumienia ludziom ze w tym wlasnie kierunku zmierzamy.

W dodatku, jedno z objektywow projektu bylo--jak zachecic ludzi pracujacych w polnocnej czesci srodmiescia aby zwiedzali poludniowa czesc-ta biedniejsza i zostawiali tam pieniadze?

Ztad wlasnie zawieszenie mojej restauracji w powietrzu, powod-- lepiej widoczne.

Jak jeszcze was nie zanudzilem to pozwolcie mi opisac w skrocie zalaczone zdjecia

 

-pierwszy to boczna elewacja

-drugi to przednia elewacja--tutaj po prawej stronie znajduja sie szklane panele pokazujace historie poludniowej czesci oraz informujace o nadchodzacych wydarzeniach

-trzeci - ktory ma zaostrzona perspektywe, pokazuje jak szybko, z jaka predkoscia, poludniowa czesc sie zmienia.

-dodalem jeszcze kilka innych.

Na koniec, milo jest od czasu do czasu wrocic do szkolnych dni oraz do tamtych projektow.

Szkoda tylko ze rzeczywistosc jest inna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to co napisales zapowiadalo sie calkiem ciekawie, opis poszcegolnych ujec tez, ale juz sama praca, albo raczej sposob jej pokazania nie przekonuje mnie (kogokolwiek?), brak pokazania szerszego kontekstu, zestawiwenie kolorow na 1wszym obrazku, perspektywa i kadr na ostatnim - kazdy obrazek jakby z innej bajki... nie wiem jak dla mnie za bardzo abstrakcyjne i nieludzkie cos...

a z opisu zapowiadalo sie naprawdę super...

 

pozdrawiam miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak moj przedmowca ja tez zaczynam i... nie chcial bym cie zabardzo krytykowac, ale...

1. Najlpeiej zrob rendery bez otoczenia i pokaz na nich budnynek z roznych ujec bo tu nie ma prawie czego oceniac.

2. Moze dopiesc to jeszcze troche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności