Skocz do zawartości

Projekt


Gość Mariusz911

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz911

Siemka wszystkim jestem tu nowy ale już miałem doczynienia z grafiką 2 i 3d. co co 3 d to potrzebuje jakiejś myśli bo nie mam pomysłu co moge sobie zrobic w maxie. Moje pierwsze spotkanie z grafiką 3d było takie że musiałem zrobic reklame szkoły (no i oczywiśce wygrałem) zrobiłem ja z dzwiękiem już niedługo zamieszcze jej fotki na forum a z 2d spotkałem sę ale nie jako malowanie czy cos w tym stylu ale jako VT czyl virtual tuning czyli tuningowanie samochodów w najczęściej Adobe Photoshop a teraz robie powrót do grafiki 3d i mam mały problem nie wiem co mogę zrobić :/ prosze pisać jak nie na forum to na gg 4653934 pozdro dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój imennik :D:D. Jeśli nie masz pomysłu /ów to nie jest z Tobą dobrze chopie. Usiądź w fotelu spójrz w górę. . . Nawet zwykła mucha może być dobrym motywem, przykład "Zebra z klasą". Ale przede wszystkim trzeba chcieć. -> A chcieć to módz -> a to z kolei prowadzi do tzw. weny, czy coś tam , itd. . . :D:D

Niekórzy znani malarze (np.: Witkacy) używali używek w celu wywołania tzw. wizji.

Ale ja tego nie polecam...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no i oczywiśce wygrałem" skromnosci nigdy za wiele :P A co do pomyslow to juz zalezy od twoich umiejetnosci, ja nieraz zabieram sie za modelowanie postaci i nigdy mi nie wychodzi :P tak wiec nie nalezy porywac sie z motyka na slonce :P na poczatek radze zrobic jakis domek, glosnik, monitor, klawiature, myszke, kwiatek, lodowke, pralke, wanne lol zbyt wiele by zliczyc :) a jak chcesz cos bardziej skomplikowanego to moze samochod, albo jakiegos owada, albo komore ostatnio jest duzy popyt na forum na komory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Ja bym komory nie robil bo jak widzialem rendery to ja sie osmieszac nie bede przy nich:D Ale proponuje wyrenderowac:

 

a) zapalke,

 

jesli za trudne to:

 

b) zapałke bez siarki

 

jesli nadal masz problemy to

 

c) miejsce w ktorym kiedys lezala zapalka

 

A tak na serio MODELUJ CO CHCESZ. Za trudne za latwe ni przejmuj sie. Czasem trzeba sie potknac zeby sie czegos nauczyc. Wiec modeluj i wrzucaj na forum gdzie ludzie cie nakieruja. Tylko zamiesc cos i nie uciekaj po tym watku od grafiki:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności