Skocz do zawartości

Living dead : Kicius


Fr3d3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Widze ze jest bardzo duzo prac na bitwie i wlasnie dzieki obserwacji wiele sie ucze od was wszystkich. Wiec postanawiam tez wziasc udzial. Nie wiem czy uda mi sie skonczyc prace ale glownie wlasnie chodzi mi o nauke.

Pomysl: Domowy pupilek ktoremu sie zdechlo(ahh ta starosc) poprzez eksperymenty genetyczne powstal do zycia i stal sie maszynka do zabijania:D

Troche to naciagane ale coz....

(W sumie zwierzak bedzie przypomnial tego z \"American McGee\'s: Alice\" (kto gral ten wie:)) (szkic tak na szybko...)

Od jutra zaczynam prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hello!

Wielkie dzieki za opinie[piwo]

Pablo-wiem ale to nie jest jeszcze koniec glowy, postaram sie to poprawic

Boowa- symetrycznsc tez poprawie poniewaz narazie to jest MIRROR instanste(czy jakos tak)

Andrea, Pazzi- zabki to tak tylko dalem zeby dziury nie bylo, musze je dac bardziej waskie i zroznicowac troche (ale zamiar jest taki zeby wszystkie byly klami:D)

Jeszcze raz danke za comments :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super szczery usmieszek ale mało realny , weż go zaokraglij w koło twarzy , hehe i spójż tez na brode i oczy małe troszeczke a broda chyba jest przy duosza chyba ze tak wałsniema byc , ale jak dla mnie ejst superandzki , zębiska mógłby miec lekko powykrzywiane w rózne strony wtedy było by cos hehe pomysl nad tym , bo jest za bardzo doskonały i szyja jest jak bym móg ktos do gardła wsadził rura od dokurzacza ?? poco te fale ??

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..wiekszosc bledow juz wymenil SID...a ja tylko dodam ze te zebra sa za bardzo uwidocznione..przyjrzyj sie szkicowi...oraz te rece..troche za kanciate i mam wrazenie jakby to byly odzielne obiekty postawione obok torsu...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej nieobecnosci.

Szczerze przyznam ze zalamalem sie po tym jak obesrwujac inne prace z bitwy szczena mi kilka razy o blat stolu walneła.

Ale jakos sie pozbieralem ze jak juz zaczolem to nie wypada nie skonycz.

Probowalem poprawic błedy, ktore dostrzegliscie , lecz juz wiem ze kicek ten nie wyjdzie dobrze gdyz przednie lapy juz wtapiaja sie w zebra (a tyle vertexow tam jest ze nie dam rady juz tego oddzielic:()

Pablo-> zeber raczej tez nie bede poprawial tylko postaram sie bardziej pofaldowac skure na brzuchu.

SID-> oczy mysle ze sa dobrej wielkosc i zeby powykrecalem troche i przeskalowalem

Andy-> wlasnie ten kotek mial byc wzorem do modelu lecz nigdzie nie moglem wlasnie tej glowy znalezdz :( A glowa wydaje mi sie juz skonczona, kilka poprawek jeszcze tylko bedzie.

Ehhh.... koniec wypowiedzi

 

AHA zapomnialem dodac: wiem ze glowa jest za duza ale zostawie kotka takiego bez propocji :D Wkoncu to nie rzeczywisty model :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności