Skocz do zawartości

Living dead: Conserva


motyll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Postanowiłem włączyć się do bitwy. Chciałem wymyślić Coś, co pozwoli mi do minimum ograniczyć skomplikowany modelunek postaci (mam małe doświadczenie a obecnie nie mam czasu, żeby je zdobyć) a jednocześnie będzie nowym, orginalnym podejściem do tematu.

Tak więc myślałem, myślałem i wymyśliłem mniej więcej coś co widać na obrazku.

Mam zamiar postawić główny nacik na wytworzenie odpowiedniego klimatu m.in poprzez wystylizowania aparatury w stylu \"retro\" i zamglenie dalszych obiektów, żeby wywołac wrażenie mistycyzmu i magii. Chcę żeby całość sprawiała wrażenie hobbystycznej producji emerytowanego hitlerowskiego profesora, wiszącej w starej w piwnicy i pielęgnowanej latami.

Kwestię tego kto jest ową Conserwą, póki co niech pozostanie tajemnicą...[boje się][killer].

Tak się ma teoria, zobaczymy jak będzie z praktyką. Mam nadzieję, że dam radę...

Czekam na komentarze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zacząłem modelowć pojemniczek, który sprawia, ze moja śmierć żyje.

Okazało się, że będzie to trudniejsze niż mi się wydawało bo mój komputer bardzo słabo daje sobie radę ze szkłem - obrazek poniżej renderował 12min!!! (PII350, 196Ram, GeForce2mx400).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo..fajnie to wyglada tylko jescze wiele scegolow przed Toba....i duuzo renderow wiec przygotuj na to kompa :)))

 

P.S.

Robczan!!!...odczep Ty sie od niego co??? i tylko robisz zamieszanie...jak nie chcesz nic komentowac na temat pracy to nie pisx nic !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wasze wątpliwości dotyczące zgodności mojej pracy z tematem to zacytuję wam temat tej bitwy:

 

Fantasy/Tech: \"Living Death\"

W tej bitwie trzeba wykreować postać, umieszczoną na możliwie niewielkim podeście (fragment ziemi, podest etc). O żadnym otoczeniu nie może być mowy.

 

Moja praca jest fantasy z przewagą tech, jest postać (w temacie nie ma nic o tym, że musi trzymać się \"kupy\":))rozłożona na części. Nie ma u mnie żadnego otoczenia (otoczeniem i tłem sie moja Śmierć wraz z aparaturą). Tak więc wydaje mi się, że trzymam się tematu.

 

Poniżej wersja pojemniczka wypełnionego płynem. Nie miałem czasu zabrać się robienie modeli ale wkrótce (idą święta [soczek] ) może coś się zrobi.

 

Prawdę mówiąc to robienia modeli nie boję się tak bardzo jak robienia wody, dymu i światła, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po małej przerwie. Już po świętach. Niestety mój plan żeby zrobić coś więcej wziął w łęb. Zrobiłęm mniej niż więcej a do tego pojawiły się nowe wątpliwości i problemy i w ogóle.... normalka.

Oto co zrobiłem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

fajne, fajne, nie wiem czy widziałeś miasto zaginionych dzieci??, tam był taki gadający mózg w akwarium. Całkiem to fajnie wyglądało, jak byś tym słoikom dorobił aparaturke do komunikacji tak jak w tym filmie to byłoby super. Ale nawet bez niej jest git:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności