Skocz do zawartości

Gwiazdki i te sprawy...


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Skladam porpozycje do usuniecia z info po lewej stronie statusu tzn gwiazdek itd. bo dzieki temu na forum jest zamieszanie i wszycy pisza byle jakie posty aby tylko zwiekszyc sobie status....wiec prosze to prezymslec....bo wkoncu po co to komu? chodzi tylko o pomocne komentowanie a nie pisanie bzdetnych komenatarzy...

 

pzodro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak juz mówielem Pablo prędziej zawsze bede ciebie popierał i teraz również uwarzam ze masz racje

 

wypie***cie to gOOwno , jezli komus przeszkadza to ze jeden pisze wiecje a drugi mniej to znaczy to ze porpostu juz jak predzej napisałem i wyzej Pablpo brka na forum tolerancji , ale to szczegół

 

jezli ktos popiera słowa mojego przedmówcy to porsze sie tu wpisac tak jak ja

 

Też uwarzam ze neiejst to potrzebne aby nie było bez celowych postów i ludzie sie przestalic zepiac o wiekszośc gwiazdek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm spójrz (obecnie) 4 tematy niżej. jest poruszny dokaldnie ten sam temat.

a jakby vco to daje linka.http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=1799&page=1

 

kasacja samych gwiazdek nic nie da i nic nie zmieni. kasacja licznika coś moze zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO

 

Licznik powoduje tylko to, że co jakiś czas wynikają z jego powodu jakieś kłutnie, że ten czy tamten jest pościarzem, jakieś oskarżenia, teksty w stylu \"jestem senirem\" czy \"widzę, że i ty masz już n gwiazdek\" itp. Brak licznika nauczyłby niektórych ludzi oceniać innych po tym co robią, a nie po ilości gwiazdek.

A co wnosi pozytywnego ten licznik ? Ja szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia... jakby któs miał jakieś sensowne wyjasnienie to proszę o oświecenie...

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zgadzam się w stu procentach. Później wszyscy się dziwią czemu osoba z jedną gwiazdką robi na bitwie takie cuda :D. Precz z licznikiem i z gwizdkami!!

 

Podpisuję się pod tym postem obiema nogami, rękoma i długopisem trzymanym rzęsami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić jakąś prostą ankietę w stylu \"za czy przeciw\" (no i może coś w stylu \"jest mi to obojętne\") i wrzucić gdzieś na wierzch tak aby swoją opinię na ten temat wyraziło jak najwięcej osób. Kasacja kasacją, ale ciekawe co myśli o tym szersze grono forumowiczów... w prosty sposób można to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ktos -tak jak mowil Pablo- nabija sobie licznik bezndziejnymi postami nie jest dla mnie zadnym seniorem czy membrem tylko idiota..

nie wiem czy trzeba odrazu kasowac licznik i gwiazdki bo to tak jak zamykac alkoholika w domu zeby nie pil....wyjdzie jalos oknem..

rozumiecie? to nie licznika wina tylko taki chatrakter maja niektoorzy ludzie... skasujesz licznik .. ich glupota wyjdzie jakos oknem ;)

Kazdy sam potrafi ocniac i analizowac , statusy nadaja klimatu forum ( fora bez tego bajeru zydaja mi sie jakies takie nijakie)

Mysle ,ze aby uniknac -tak jak pisal Kłobuc - blednego kojazeni nowych uzytkownikow z nowicjuszami w 3d itp. wprowadzic nowe nazwy statusowe.. jkies takie z przymrozeniem oka.. nie brzmiace tak powaznie jak Senior itp itd...

[co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje takie statusy:

 

1-niemowle

10-raczkowanie

50-powiedz \"mama\"

100-umiem pisac !

200-dojrzewanie

500-jestem dorosły

1000-starość nie radość :)

 

heh nie wiem czy dobrze..ale tylko to wymyslilem :P

 

pozdr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności