Skocz do zawartości

Moje pierwsze LOW-POLY


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NO w miare fajnie wyglada.. ale te buuuuuuty :/ Pozatym za kwadratowy.. zle rozlozyles polygony.. pokaz model z siatka!!! Texturki no sa ale jako ze to czlowiek brakuje niestety detali jak miesnie.. faldy na ubraniu itp.. juz o realzmie nie wspominajac :/ Glowa wrecz krzyczy: \'odetnij mnie i nabij na pal\' a w moje miejsce wstaw nowa :D chodzi o texture no i model tez jakis taki :/ Hmm z tego co widze to palce nie sa osobno ale nie wiem.. pokaz siatke!!! Wiesz jak na pierwszy model to niezle powiedzialbym bardzo niezle.. nawet ksztalt w miare ok.. tylko brak tych kraglosci rzuca sie f oczt :D Poza tym z tego co widze to render.. a lowpoly powinno sie pokazywac w pelnym 3d czyli chociazby z viewporta.. bez cieni, anrtyalisangu i filtrowania takiego jak w rednerach [pokazal jezyk] bo model ma dobrze wygladac w 3d.. czyli tak jak w grze a nie na renderze :)

a nieer palce sa haba jedak osobno :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mistrzu :]]]]]...no palce sa osobno...a co do ogolnego zarysu to jak mialem to zaokraglic jak nie mialem juz wiecej polygonow do wykorzystania....a co do texturki...to ja sie dopeiro ucze dlatego wyglada jak wyglada,...Ty juz troche w tym sieidzsz wiec wiesz co i jak....zoabcyzmy za 2 miechy :P:P:P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)hej Pablo- jestes niekonsekwentny-prosisz o krytyke a jak taka sie pojawia to tlumaczysz sie ze jak Ci ktos moze cos wytykac-przeciez to Twoje pierwsze...eee chlopie- napisz ze poprawisz albo spytaj jak to poprawic zamiast sie tak tlumaczyc...:) a co do pracy sie nie wypowiem fachowo bo sie nie znam-w miare mi sie podoba o tak-tylko koszulka moglaby zwisac a nie w spodnie byc wpuszczona

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... !! hodzi o to ze jak na taka ilosc facow to model jest za bardzo kwadratowy.... NIE kanciaty!! ale kwadratowy.. po prostu zle ulozyles i wykorzystales polygony i tyle !!... wiec POKAZ SIATKE !! ;) Ogolnie pamietam ze kiedys zrobilem model ktroy mial jakeis 1200albo1300 i nie byl kwadratowy ani nawet kaniaty.. [jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności