Skocz do zawartości

Postać 3D: Kapłan Heroda


Christian Noir Stein

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W pierwszej chwili jak mi przyslales tego linka to myslalem ze to don Kichot. :) Ale teraz widze ze to co innego.Nie mam zastrzezen do siatki, calkiem fajny pomysl i niezla realizacja. Nie wiem jak tam z poligonami stoisz/lezysz ale ja bym dal todze apre zmarszczek na dole. Ale zobaczymy jak Ci txt wyjdzie.

Take care.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

priestrender.jpg

Model poleciał już do klienta.

 

_kuba_ + LISEK - no to kapłana mamy Martwego młynarza :D

 

RK - podciągnąłem wąsy - faktem jest ż mogłem je chyba jeszcze z 1/3 mocniej skrócić. No i wyszedł raczej wesoły staruszek aniżeli groźny kapłan skazujący na ukrzyżowanie (no ale chyab nie wszyscy za czasów Chrystusa musieli być źli? :>)

 

Raffaello - skorygowałem co mi się najbardzije w oczy rzucało. Na razie lepiej we wmiarę rozsądnym czasie ręcznie lepiej nie narysuję - no ale cały czas się uczę (ostatnie pare miesięcy to wręcz w tępie ekspresowym) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatni epodkoloryzowałem jescze twarz :

priestrenderv2.jpg

darkelf - surowy, ano niestety jeszcze do doskonałości sporo brakuje ale będe się starał przy kolejnych modelach

Hatred - z tym przepaleniem już chyba rozgryzłem :( Niestety to chyab wina mojego "niezadobrego " monitora, który np przy BRIGHTNESS = 0 daje jasny obraz :) więc wiele może wychodzić z jego przekłamań zaś ja widzę zupełnie inne barwy niż ludzie z dobrym monitorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności