Skocz do zawartości

Prezentacja www (DIRECTOR + 3d)


Zwierzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm standardowo powinien się pytać czy zaistalować plugin macromedi shockwave

może go nie masz ??... Bedę musiał pomysleć... Może wczesniej dam stronę z linkiem do plugina. Chociaż plugin instaluje się podobnie jak ten flashowy... Dzieki to dlamnie też ważna uwaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma to być prezentacja koncepcji zagospodarowania terenu w szczecinu dąbiu. ma to działać w internecie jak i jako samodziel;na prezentacja, Koncepcje zagospodarowania będą przedstawione jako bryły/makiety3d

instalka---może to pomoże

http://sdc.shockwave.com/shockwave/download/download.cgi?

 

Czy więcej jest takich osób którym nie chce się to uruchomić ???

Bo w sumie nie wiem u mnie się odpala. i u osób które mają zainstalowanego pluga od macromedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tak potem bedzie o wiele wiele mniej zajmowało ;) bo co to wsumie bedzie kilka jpg...a makiety 3d bedą wczytywane osobno

pozatym jak się raz wczyta to już szybciutko działa.

No ale ciesze się ze się w końcu komuś odpaliło...Bo faktycznie jakoś plugin nie chciał się automatycznie wczytywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu---własnie wczoraj wieczorem pracowaliśmy nad koncepcjami ładniejszego ruchomego menu... dziś bede starał się to z papieru przelać/przenieść do kompa ;)

Jest nowa makietaB

i zdjęcia nie bedą zawarte w prezentacji tylko doczytywane z zewnątrz powinno to odchudzić znacznie prezentację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menu po poprawkach wzglada yanacynie lepiej mam tylko watpliwosci co do tego zdjecia w tle moim zdaniem nie jest najlepsze, moze bez niego byloby lepiej

 

jesli chodzi o makiete to co dziwniego dzieje sie z woda przy zmianie kamery

 

P.S.

shockwave dziala wogle pod opera czy nie bo ja musiale to EI ogladac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu takie szybkie pytanko czy ktoś wie jak zrobic żeby to menu było animowane bo teraz to przeskakuje tylko z miejsca na miejsce. Widziałem takie fajne w flashu może jakiś pomysł przykład kodu/algorytmu jakiegokolwiek na jakiej zasadzie takie menu działają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz trochę większa zmiana w szacie graficznej ale nie tak drastycznie jak na początku...http://futryna.pl/testy/szczecin/szczecin3.htm

dorobiłem też w dziale info o szczecinie-> szczecin w europie kilometromierz ;)

jeszcze nad tym popracuję ;) .... a narazie musze powalczyc nad makietami 3d bo prezentują się ochydnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Kolejny już 5 post mój ale co tam... Sam się będę chwalił....wytykał błędy i proponował poprawki ;)

 

http://futryna.pl/testy/szczecin/

już 4 wersje prezentacji.... najlepiej odpalać tą 4

Więc tak graficznie/layout czy jakoś tak ;) nie wiele się już zmieni poza poprawkami kosmetycznymi ;)

1. Dorobię jakieś animacje do pojawiających się zdjęć (panie urzędniczki zażyczyły sobie żeby jak najwięcej się ruszało, było kolorowe itp. itd.) Hmm, jakiś fade... albo wjazd z boku ;)

2. Ciągle nie mogę się doprosić żeby grafik zajmujący się tymi makietami 3d poprawił siatkę i tekstury.... Ma on jakąś manię wielkości tyle taki obiekt "waży", liczy sobie polygonów że aż starch no i pojawiają się bugi ścianki znikają i wogóle. jest be a termin wydania się zbliża ;)

3. No i własnie ...... sam nie wiem co tu jeszcze zrobić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny 6 ;) pobiję rekordy w ilosci kolejnych postów bez odpowiedzi ;)

Hmm dorobiłem zmianę jeżyka ;) tyle że brak mi pełnego tłumaczenia i wszystkich tekstów

W makiecia A lata balon i samolot ;)

więc niedługo doczepię jeszcze widok z samolotu lub balonu ;) hhmmm i to nasrazie tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności