Skocz do zawartości

Jak zanimować kamerkę ??


mujas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym zrobić animację w 3DS MAX 5.0 i prosił bym Was o pomoc a mianowicie jak najlepiej zanimować kamerę o co mi chodzi,chciał bym żeby kamerka chodziła mi między wieżowcami schodziła w górę i w dół ogólnie chodzi mi o to żeby podążała po danym torze i żeby to w miarę fajnie wyglądało możecie mi polecić jaki np controler wykorzystać dla maxa wer 5.0 Z góry dziękuję

I jeszcze jedno pytanko może ktoś z was wie jak zapisać scenkę np w maxie 6.0 tak żeby można było ją otworzyć w maxie 5.0 (oczywiście exportowanie na format 3ds nie wchodzi w grę bo przy takim rozwiązaniu scenka z maxa 6.0 zawierająca animację gubi modyfikatory (np taper itp):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kamerka, jeśli ruch masz zaplanowany i wiesz jak ma się poruszać, to najlepiej po ścieżce... kontroler Path. Przypisujesz ruch kamery do Splina, który sie wije między tymi wierzowcami. Najlepszym rozwiązaniem jest miksowanie kontrloerów na liście, aby rotację kontrolować z ręki, a pozycję korygować w razie potrzeby bez konieczności przemodelowywania Splina...

 

co do konwersji... 3ds. Maxa raczej nie otworzysz.. chyba że ktoś napisał jakiś konwerter, którego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności