Skocz do zawartości

XSI book


kazik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak znasz angielski to najlepszym rozwiązaniem jest standardowo dołączony help.

 

Z polskich książek znam (i posiadam) tylko "Softimage XSI Podstawy". Jak sam tytuł wskazuje znajdziesz tam podstawy.. interface, modelowanie itp. o animacji niema nic... zresztą trudno się dziwić biorąc pod uwagę grubość książki (170 stron).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki batou za inf.:D

a mam jeszcze inne pytanie slyszalem (tutaj na forum) ze xsi ma super polymodeling!!??!!:) i chcialem sie spytac czy jest duza roznica miedzy xsi 4 a xsi 3.5??

bo mnie bardzo interesuje i lubie modelowac polymodelingiem znam maxa polyodeling ale ty chyba batou mowiles ze max ma slaby(gorszy) poly modeling a lepsze nurbsy a xsi odwrotnie cieniutkie nurbsy a super poly..

troche namieszalem ale chodzi mi o to czy lepiej zaopatrzyc sie w xsi4 czy nie ma az takiej ruznicy i zaopatrzenie w czworke moze poczekac a na 3.5 sie mozna duzo nauczyc i czy jest dobry poly??

ohhh ale namieszalem:D:D

 

aha z angielskim u mnie krucho:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhhh nie to nie tak poly w xsi wogole modeling wnim to sama przyjemnosc ale czy jest duza roznica miedzy 4 a 3.5?? co mozna powiedzec oczywiscie jest duzo nawet wiele nowych narzedzi ulatwiajacych jak knife slice i znakomity nowy bevel i pod altem odrazu sa zbindowane loopy gdzie w XSI 3.5 tego nie bylo.A te nurbsy to chodzilo o roznice miedzie softimage 3d a XSI, a nie max vs XSI.samo uzytkowanie miedzy 3.5 vs 4 raczej sie nie zmienilo.i na koniec oczywiscie w 3.5 jest znakomity poly/subD o pare lat do przodu od maxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Bzyku wszystko napisał. Lepiej się zna na modelowaniu więc słuchaj się jego :)

 

Fakt jest taki że poligony w XSI to mistrzostwo Nurbsy to z kolei dla równowagi porażka (z tego co wiem). Sam ich nie używam, nawet nie wiem do końca na czym nurbsowe modelowanie polega, więc trudno jest mi to ocenić. Inną sprawą jest to że jak chcesz dobrze coś wymodelować w nurbasch to najlepsze do tego celu są programy typu rhino czy studio tools.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności