Skocz do zawartości

txtury i mały problem z MAX\'siem


Gość mad Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mad Tom

Ludzie cza mi rozbryzgnietej krwi na ścianie najlepiej jak by była w dużej rozdzielczosci chociaz mniejsza tez sie zadowole a i jeszcze jedno jak już mi coś odpowiecie co myśle ze zrobicie to miał bym jeszcze jedną taką małą proźbę podajcie mi jeszcze jakiegos linka na jakas dobryńką stronke z takimi stuff\'ami i innymi bajerasami. Oczywiście jeśli czujecie że naprawdę macie na to ochote bo jak nie to nie musicie.

A jeszcze coś, mam takiego problema mianowicie gdy czasami sobie robie w MAX\'e jakiś madelos to przy obcji MIROR (hyba dobrze napisane,tzn kopiowanie lustrzane modelu) MAX\'siu wywala mi sie czy zapisać Bukapa bo MAX sie zaraz zamknie. No i nie wiem czym to jest spowodowane może zbyt dużą ilością poligonów czy czym.Jak myślicie bo mnie jóż szlak jasny trafia a jeszcze dodam że MAX4.0(jakiego obecnie używam) włancza mi się ok. 3-4 min. wic można sobie wyobrazić jakie męki przeżywam. Wybaczcie jeśli w my tekście są jakieś błędy ort. bo niestety mam ten talent do stawiania ich a w Wordziaku nie chce mi sie pisać. Senkiu thanks za wszystko cze, by, aliwederczi, alocha, poprostu dobranoc czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności