Skocz do zawartości

Bitwa 3D animacja - nagroda publiczności


VGT

Bitwa - nagroda publiczności  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bitwa - nagroda publiczności

    • Arnet
      2
    • Asblaze
      59
    • Insect
      7
    • Lucas
      4
    • Max Schreck
      4
    • Noic
      1


Rekomendowane odpowiedzi

W tej edycji sonda, na podstawie której ma zostać przyznana nagroda publiczności, jest elementem, którym zapomniałem się zająć podczas zamykania tej edycji.

 

Jednak do ogłoszenia głównych wyników zostało jeszcze kilka dni. Myślę, że ten czas wystarczy aby nadrobić moją wpadkę.

 

Poniżej linki do tematów nominowanych autorów, w których można znaleźć linki do animacji:

Arnet

Asblaze

Insect

Lucas

Max Schreck

Noic

 

Dla tych, którzy z animacjami już się zapoznali, krótkie przypomnienie w załączniku.

 

Zapraszam do głosowania

 

***EDIT

Linki do animacji:

Arnet

Asblaze

Insect

Lucas

Max Schreck

Noic

 

***EDIT

Linki do animacji udostepnione przez asblaze:

Arnet

Lucas

Insecta mam tylko to, ale to chyba najpełniejsza wersja:Insect

no.... dorwałem Noica ;)Noic

oto link wskazany przez moderatorów do pracy Maxa:Max

ja jednak polecam też obejrzec to ;)Max

 

szkoda ze nie ma linkow bezposrednio do animacji:(

No i już są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heeeheheh no widac wszyscy olali bitwę... nawet moderatorzy ;)

 

[EDIT]

Wprowadziłem ostatnie wersje jakie posiadam nominowanych animacji na swój serwer. Mam nadzieję, że nie narobię bydła ;)

 

Arnet

Lucas

Insecta mam tylko to, ale to chyba najpełniejsza wersja:Insect

no.... dorwałem Noica ;)Noic

oto link wskazany przez moderatorów do pracy Maxa:Max

ja jednak polecam też obejrzec to ;)Max

 

Jesli autorom lub moderatorom nei podoba sie to co zrobiłem, to dajcie znac lub wywalcie posta ;)

[/EDIT CDNN ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki kopiowałem z wątków autorów tak samo jak podczas pobierania ich do głównego głosowania. Widocznie ich autorzy już spisali swoje prace na straty i usunęli pliki z serwerów.

 

Więc nie widzę żadnych przeciwskań do Twojego posta Asblaze. DObra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VGT mistrzumoderatorze ;) Wszystkie WŁAŚCIWE filmiki są na serwerach twórców :)

Czasami tylko NOICOWI i Arnetowi kończy się limit transferu, link do animacji Insecta prowadzi do roboczego pliku wywalonego pewnie już z serwera, a Kompletna pod wzgledem animacji, aczkolwiek pozbawiona kilku poprawek, praca Maxa tez jest pod innym adresem ;) Lukas dzienie działą cały czas ;)

 

Pozdrawiam i dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.... to ja w ogóle dostałem nominację?

Asblaze jest dla mnie zdecydowanym faworytem :).

 

P.S. Przez pare dni była chyba jakaś awaria na serwerze, teraz mój link działa więc Asblaze jeśli chcesz to możesz już animację od siebie wywalić, thx w każdym razie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hat... moja strona działa tylko pod IE.... niestety nie moge dogadać sie z flashem dla innych przeglądarek... poza tym... nie mam czasu na modyfikacje ;)

 

F\X :) tez nie zamierzam wystartować nieprzygotowany ;) Szkoda ze tak wyszło z Twoja pracą... zakopałeś sie w duperelkach.

 

Pozdrawiam i dzięki za głosy ;)

 

PS... leander... co to kałowiec?? jakieś ciasto? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne uczucia Kurt, ale ja byłem w tej bitwie i nieco z niej wyniosłem tj. nauczyłem sie przeliczać siły na zmiary. Ty mozesz miec podobny problem.

 

 

hmmm. teraz dopiero zauwazyłem ze mój pasek ma chu..wy kolor..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co chodzi kurtowi kazdy z was wlozyl w ta bitwe duuzo czasu, sil i ja wam gratuluje animacja jest trudna:) wiec prace moze nie sa takie jak shrek czy jakas inna amimacja ale wy jestescie mlodzi wiec sie nie przejmujcie najwazniejsze ze skonczyliscie i macie jakas animacje w galerii ktora mozecie sie pochwalic:D:D

ja wam gratuluje to byla najtrudniejsza bitwa w histori max3d.pl dlatezo ze malo (bardzo) ludzi wzielo w niej udzial a ci ktorzy skonczyli sa wielcy:D:D

pozdro

ps czekamy kurt na twoja animacje nie musi to byc w bitwie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie trzeba przyznać, że poziom za wysoki nie jest(oprócz pracy asblaze :) ), ale wiem, że to nie jest takie łatwe jak się na początku wydaje. Ilość bugów dopadających podczas animowania(skin i te sprawy) jest przerażająca i mało kto ma tyle cierpliwości, aby pracę skończyć. Nie jestem długo na forum, ale na razie(od czasu mojej obecnosci na max3d) najlepszą animacje postaci wykonał Nemrod. Szkoda, że nie wziął udziału w bitwie. Niestety zacząłem uczyć się 3dsmax'a za późno, żeby wziąść udział w tej bitwie, i dlatego mam nadzieję, że ta z numerkiem 9 będzie animacją :D

 

trzeba dodać, że postać, którą dostarczyli moderatorzy też nie była wolna od bugów, a pogniecione spodnie niepotrzebnie dodawały sporą ilość vertexów do ujarzmienia :)

 

jest to pierwsza taka bitwa i faktycznie mało ludzi dotrwało do końca, ale ilu się tym zainteresowało(np. ja) i nauczyło(np. ja) przewyższa prawdopodobnie wszystkie inne bitwy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy i reszcie na pozostałych miejscach. Cóż, osobiście nie uważam, że bitwa była jakaś strasznie trudna, oczywiście wymagała dużo pracy i umiejętności. Przyznam, że za późno trochę się poddałem, uznałem animację za ukończoną bo nie zdązyłbym wprowazić poprawek i myślałem, że i tak nie dostanę się do finału, okazało się, że termin został przesunięty a mi już nie chciało się kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności