Skocz do zawartości

Bitwa 3D odsłona ósma - sonda


Leru

Który temat wybierasz ?  

372 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz ?

    • Alienacja
      16
    • Cztery żywioły
      18
    • Istoty z piekła rodem
      61
    • Personifikacja zjawiska, przyrody
      23
    • Podróż do podziemnego/podwodnego miasta
      47
    • Schizofrenia
      43
    • Świat przyszłości
      54
    • Wyścig
      42
    • Zapomniane miejsca
      68


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

Widnieją przed Wami tematy oraz sonda mająca na celu wyłonić najlepszą według Was propozycję; te w których czujecie się najlepiej i które Waszą wyobraźnię podrażnią do takiego stopnia, że jury będzie miało nie lada problem.

Zapraszam więc bardzo serdecznie do głosowania.

 

EDIT: Bitwa ta będzie polegać na zrobieniu still`ka, a nie animacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"...I oczywiście zawsze trwa na wpól wyczuwalna obecność Stworów z Piekielnych Wymiarów, które gromadzą się wokół magicznych przecieków i bezustannie sprawdzają szczelność murów rzeczywistości."

Terry Pratchett "Blask Fantastyczny" :D

 

Istoty z piekła rodem to mi się podoba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, wyścig... już mam wizje, już mam wizje ! :D widzę jak jeep ucieka przed ścigającym go czołgiem, czołg przed ścigającym go śmigłowcem, śmigłowiec przed ścigającym go myśliwcem, a myśliwiec przed rakietą, heheheh... a wszystko to może dziać się w mieście przyszłości :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę wyścig w podziemnym mieście przyszłości...;] (static) Myślę, że wyścig daje duże pole do popisu i wcale nie musi chodzić o jakiś samochód, czy nawet pojazd...

Z drugiej strony patrząc to wszystkie tematy mają "plecy" i można w nich ładnie pokombinować. Schizofrenia jest tutaj chyba na 1. miejscu, w końcu chodzi o psychikę... Świetnie by było, gdyby udało mi się zebrać w sobie i stanąć do tej bitwy i mam nadzieję, że tak właśnie się stanie;]

 

Pozdrawiam!

 

PS. Przepraszam drogich organizatorów;] Animacja!? No way...!;)p Please...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, wyścig... już mam wizje, już mam wizje ! :D widzę jak jeep ucieka przed ścigającym go czołgiem, czołg przed ścigającym go śmigłowcem, śmigłowiec przed ścigającym go myśliwcem, a myśliwiec przed rakietą, heheheh... a wszystko to może dziać się w mieście przyszłości :D

 

które z kolei jest zapomnianym miejscem w schizofrenicznym, przyrodniczo - żywiołowym miastem, leżącym pod wodą, którego bram bronią cztery żywioły czyli istoty z piekła rodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graf_zero -> o tóż to :) Pamiętajcie, że temat może być taki szeroki na ile pozwala Wam wyobraźnia.

 

Touch -> bitwa będzie na still`ki więc spokojna głowa

 

Loozack -> pozwolisz, że sobie to do sygnaturki zapisze ? Dzięki ;)

 

Już 125 głosów :) super super super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Schizofrenia całkiem ciekawy temat, taki głęboki i wogóle... ale... taki trudny. Nikt przecież nie wie, co taki chory czuje, co myśli, czym żyje... Aż się boję, co może z tego powstać... Już widzę te mroczne wizje piekła na ziemi...

P.S. Głosowałem na "Potwory z piekła". Lubię schizy, ale bez przesadyzmów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym tematem jest podróż do podwodnego świata. Wyobraźcie sobie takie atlans :D ( Przecież nie koniecznie muszą żyć tam ludzie) A stwory które tam mieszkają nękane są przez ludzi albo jeszcze coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby was, znowu nie ma poetyckiego tematu :>

 

edit1: Osz ty! ignorant ;]

 

edit2.1: checked schizofrenia :P taki wdzięczny temat, a tak mało głosów, SHAME ON YOU

 

edit2.2: hehe pysiu :* a myślałem, że się nie wyda :>

ps. mam nadzieję, że posiadanie, schizofrenii, podwodnego m iasta itp. na własność, nie powoduje wyeliminowania z bitwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Wszędzie będzie się liczył pomysł a wykonanie na drugim miejscu!

 

Jestem za zapomianym miejscem to może być bardzo interesujące.

 

ps. Leru a robiłeś sądę w drugą stronę? zapytaj się kiedyś forumowiczów aby tobie zapodali kilka ciekawych tematów na bitwę 3D, Ty je wyselekcjonujesz a my wybierzemy najlepszy, co Ty na to?

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności