Skocz do zawartości

Hitman...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel mój robi...jush pare ładnych miechów comix...na początku to miało iść na konkurs z jakiejś gazety potem zrezygnował z tego...(leniwy chłopak jest)...zeskanowałem jego pracki i mam zamiar przerobić je w Photoshopie...skubaniec niestety jest taki dokładny w swoich pracach że zrobienie jednej strony może zająć lata...szczegóły rulez !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niestety zonk mnie spotkał...cholera...za mocno krzywe są skany które robiłem rok temu...czuje że jeżeli chce to pożądnie zrobić to musze wszystkie strony zeskanować raz jeszcze...naj prawdopodobniej zrobie to we wtorek...więc do tej pory będe bezrobotyny...:D dosyć dużą przeszkodą zaczyna być ograniczenie wielkości obrazka do 80k...[urwanie glowy]...jak zmniejszam obraz...to potem nie widać szczegułów już w ogóle...no zobaczymy co z tego wyjdzie...:D[winko][lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 kB to nie tak mało (szczególnie dla mikrokontrolera :D) jak masz problem z miejscem to załóż sobie konto WWW, tam wrzuć obrazki, podawaj URLy i będziesz miał jak nic 4MB. Jakbyco to ja albo Strzelec ci pomożemy.

ps. Niebo czad !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinionist: W sumie to mash racje...ale to jest comix w comixie (w więszości) nasycenie colorów jest mocne...tak jak w mojej pracy...

 

Narazie nie ma updatów...bo nie mam czasu...od maja zaczynam praktyki...więc musze się sprężać z nauką...:P a pozatym wziąłem się troshke za maxa :D

 

A kolejnym powodem dla którego nic nie robie to to, że dorywczo zajmuje się tworzeniem różnych bajerów...do polskiej edycji Fallouta Polish - Wasted...

zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia sajta...

http://www.polish-wasted.prv.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralam w Hitmana 2 i bardzo mi sie podobalo no nie bylo lepsze od silent hill 2 i raziela ale tez ok zwlascza mi sie glowny charakter podobal

co do pracki kolory sa ok lubie ostre kolorki

czerwien jest b. fajna i o kodzie kreskowym na karku nie zaponiales cool !!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki MeG...to mobilizuje mnie jakoś do dalszej pracy...może wezme się spowrotem...do hitmana...

niestety człowiek który rysuje ten comix...pociął, posklejał, pomieszał tak swoje prace...na jakiś konkurs...i zrobił z nich format a4...cholera a ja się zastanawiam jak mam to zeskanować teraz !! Ale mam jeszcze beckup mały...więc postaram się w robocie coś porobić...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki say :D jush tak często mi to przypomiash że nie moge o tym zapomnieć...narazie urzeram się nad niebem...troche mi nie pasuje...za mocno czekoladkowe jest...jejku widze że bez tabletu ani rush...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dzisiejszy updat...niestety plik .psd zajmuje niecałe 22MB ([boje się]) a jak chce obrabiać go w photoshopie...to jego waga zwiększa się do 35MB ([boje się][boje się][boje się]) więc zapisywanie np. trwa z minute samą...no ale trudno...

 

dorobiłem nabrzerze poprawiłem chmurke gdzie niegdzie...ale dopiero jak zrobie z tego 1 layera to wtedy pododaje reszte upiększających elementów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem cool, podoba mi sie:)

tylko chmury mieszają sie z resztą troche. dodałbym trosze buiałego kolory na chmurach, no ewentualnie jasnoszarego;) , szczególnie na krawędzi tej szczeliny w chmurze, żeby ją zaakcentować. pozatym możesz jeszcze pododawzać troche odbłyskó na poszyciu samolotu. kilka białych kresek, a jak wzmaga dynamikę:) nie chodzi mo o flary obiektywu tylko odbłyski. a co do flary, to mogłeś dać większy obiektyw przy odbłysku na ogonie, tak zeby widna światła [nie wiem jak sie te kolorowe kręgi nazywają] były większe i bardziej widoczne:0 no to chyba tyle

pozdrawiam!![papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos jeszcze poprawie...ale w sumie to ma byc mroczny climat...chmury mi sie i tak nie podobaja wiec pomysle nad tym...narazie kolejny pictur do obrobki...przyjzalem sie mu dokladniej i szczena mi opadla ile tu jest szczegolow...ale za to ile mozliwosci mam :D

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki MeG...a tu taj malutki updejt...chciałem żeby jeden z tych typków był murzynek...ale tak mi się cholernik zlewał z resztą...był by całkowicie nie widoczny...(w sumie to tak chyba nawet real jest :D)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wypko...

 

a więc SiD...jak pewnie wiesz i domyślasz się do tworzenia stron www, spritów, colorowych gazet, reklam, gier, i Bóg wie czego jeszcze wykorzystuje się armie luda robiącą szkice...potem te szkice aby uzyskać porządany efekt trzeba jak kolwiek pokolorować obrobić...dostosować do wymogów...jak wiesz nie wszystko co widzisz w TV i gazetkach to zdjęcia real tylko retush...więc szkice te są znakomitym poligonem doświadczalnym dla mnie :D Poniżej mash przykład artworka...z gry Fallout Tactics...z tych artworków powstawały potem modele 3d...ale to jush nie moja działka tylko washa :D pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitmana...robie czystko i wyłącznie photoshopem 7...a w warsztacie (jak to dumnie brzmi :P) posiadam jeszcze Photoshopa 5 (wcale nie przez sentyment ale ze względu na opcje nie będące w 7 !!) oraz Paint Shop Pro...(którego żadko używam...)

 

co do techniki...każdy ma swoją...ja niestety pracuje na kablowej myszce...więc prace nie są dokładne...(czytaj: takie jak bym chciał żeby były :D) pozatym mam 6 letni monitor 15\" na którym ledwo widze...(jush zakupiłem sobie cyngle do kompa z antyreflexem) a jeszcze Brightnes wspomagany jest programowo...

nie powiem ale doświadczenie robi swoje...jush nie próbuje każdego filtra

po kolei i tylko tych które uważam że sięprzydają...a także mocno i często używam opcji Layer Style...no to tak na tyle by było[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt...ale powiem ci że stanowimy zgrany zespół...on wie co ja bym chciał zobaczyć na jego picturach...a on robi je tak żebym mógł nieźle popbawić się w shopku :D...dzięki za commenta Breman ash chce się dalej robić :D...

 

a tutaj mały zoomik na hitmana...looknijcie na koszule :D

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba super jest nie zebym pierdoly opowiadala ale mi sie podoba ma swoisty klimat ... co do koszuli dla mnie jest ok ....ale to moje zdanie i za nie mi sie dostanie ...ale i tak mi sie podoba !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam...:D co do koszuli to jest efektem przypadku...i myśle, że pozytywnego :D mi się podoba...MeG nikt nie będzie cie bił za to że czujesz klimat !! Czego wy się boicie?? Czy mój avatar jest taki straszny?? Jejku jak tak to go zmienie :P

pozdro...dla was [piwo][piwo][piwo]

 

obiecuje że coś jeszcze dzisiaj wrzuce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...jak zawsze coś obiecuje...to jak bym chciał to wszystko zaczyna się zwalać na głowe i nic nie moge zrobić...tak jest i dzisiaj więc daje tylko leciutki updat...w robocie nie mam czasu na robienie...pozatym musze znaleźć skutreczną metodę przerzucania 15 Mb plików...pozdro...i good night...[ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Breman...narazie odstawiłem w photoshopa na rzecz cs\'a i dzsiejszego i jutrzejszego pokazu szkół wyższych...musze poszukać czegoś w końcu za roczek mam maturke i przydało by się coś znaleźć pozdrawiam wszystkich odwiedzających Hitmana

 

i na Boga komentujcie tą prace !! 3d to nie wszystko :P

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx...say...uwielbiam niebieski...piękny color...co do CKM to tesh lubie...:P

 

co do colorów to te są prowizoryczne...narazie...nie wiem jak one realnie wyglądają bo mój w domu monitor kłamie...jutro w robocie zobacze jak to naprawde wygląda...

 

a o to colejny render :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności