Skocz do zawartości

jak polaczyc maxa z flashem?


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam jedno male pytanko:(? wiecie jak polaczyn animacje robiana w maxsie zeby dziala we flashu w miare szybko bo wiem ze sie da to zapisac w bmp i puzneij wstawic do flasha ale taka animacja sciagala by sie godzinami:( nawet po skonwertowaniu bmp:( jak ludzie to robia ze maja szybko chodzace stronki zrobione w maxsie?:( pozatym wyczytalem (ale dosc dobrze nie pamietam o co chodzilo) ze w maxsie tez mozna robic stronki???? to prawda? pozdrawiam serdecznie i bardzo dziekuje z gory za odpwoiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc mam jedno male pytanko:(? wiecie jak polaczyn animacje robiana w maxsie zeby dziala we flashu w miare szybko bo wiem ze sie da to zapisac w bmp i puzneij wstawic do flasha ale taka animacja sciagala by sie godzinami:( nawet po skonwertowaniu bmp:( jak ludzie to robia ze maja szybko chodzace stronki zrobione w maxsie?:( pozatym wyczytalem (ale dosc dobrze nie pamietam o co chodzilo) ze w maxsie tez mozna robic stronki???? to prawda? pozdrawiam serdecznie i bardzo dziekuje z gory za odpwoiedz.

 

co do filmikow we flash-u to z tego co sie orientuje laduje sie je z zewnetrznego swf. ponoc super sie tym steruje itp. Ja dopiero sie wgryzam w temat fla ;) ale jak jestes obeznany to bedziesz wiedzial o co ho.

pzdx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien pomysl jak mozna uzyskac wmiare plynna animacje 3d we flashu

jednak nie wiem czy zadziala? A wiec wyrenderowac animacje zaluzmy 100 klatkowa do jpega, odpalic photoshopa i pierwsza i ostatnia klatke zostawic bez zmian srodkowe klatki zamienic na gifa dodac blur , wstawic do flasha i zobaczyc co z tego wyniklo.

 

drugi sposob to stworzyc animowanego gifa w image ready i wstawic do flasha

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności