Skocz do zawartości

Animacja Aracha


DaveBorck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! :)

 

Tak sobie pomyślałem, jako że jestem stałym bywalcem tego serwisu (który wg mnie jest jednym z lepszych o cg), że najwyższy czas pokazać coś od siebie, żeby wysłuchać jakieś opinie fachowców i może podbudować się do dalszej pracy. Powiem tylko tyle, że po obejżeniu "ghost in the shell" utknął mi w głowie pewien mech (końcówka filmu). I stwierdziłem, że go sobie luźno (z pamięci) przeniosę w świat 3d i tak oto powstał model. A animacja wyszła już sama. W sumie to już dosyć stare ale mimo wrzucam.

 

Plik waży jakieś 18 mega.

 

http://paulinaborkiewicz.com/aracha.avi

Opinie mile widziane.

 

I jeden screen z animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny klimacik. Kamerka na ramieniu fajna ale samo ramie można by jeszcze dopracować (ale to chyba nie jest najważniejsze). Mały robocik pajęczak przyjemny. Jak zrobiłeś te efekty kamery? (zmiana kolorów głównie mnie interesuje). A tak wogóle jakie znacie dobre programy służące do sklejania i obróbki gotowych animek?

Aha i jeszcze coś: dlaczego wg. Was wszystko musi mieć fabułe? To jest przecież prezentacja - ma treść i to wystarczy. (ale to tylko moje skromne zdanie ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utwór w tle to jak jest na początku napisane ( wiem, wiem za krótko, niewyraźnie i nie wiadomo o co chodzi) zespół-Autechre (z wytwórni Aphex twina:) utwór-Laughing Quarter

 

Jak znajdę trochę czasu to może go spakuję divx a nie indeo

 

A animacji postaci mało, bo to była postać trudna do animowania z racji mojego całkowitego nieobeznania w tej tematyce (czyt. złe rigowanie no i sześć latających we wszystkie strony nóg) a także brak ku temu jakichkolwiek umiejętności czyt. talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagi
Bardzo dużo ten filmik zajmuje miejsca... Ciekaw jestem dlaczego. (dopiero ściąga mi się filmik) Przecież Katedra tyle nie zajmuje

 

o ile pamietam to katedra zajmowala jakies 180 mb :) a filmik sciagam zobaczymy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności