Skocz do zawartości

Pytanie do wszystkich


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie 3 pytanaia do wszystkich :D

 

1) Ile juz w maxie "siedzicie" ?? :]

 

2) czy kiedykolwiek zniechciles sie do maxa przez np niemoc wykonania czegos co chiciales?? ;]

 

3) Czy jestescie zadowoleni ze swoich prac?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

1. 2 lata, 2 miesiace, 2 dni, 2 godziny i 2 sekundy;

 

2. zniechecam sie za kazdym razem nowego projektu;

 

3. nie! zawsze widze bledy i nie chce mi sie ich poprawiac ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aktywnie 7miechow moze

2. oj i to wiele razy, najgorsze byly poczatki gdzies tak od 13 roku zycia instalowalem maxa, odpalalem, odinstalowywalem, mijal rok i od nowa :)) za kazdym razem cos wie uczylem (ze te okna to rzuty w roznych stron, ze tam sie ustawia przesowania jakies, ze jest cos takiego jak convert to itd..)

3. nigdy nie w pelni, ale z jednej sie cieszylem ze dosc ladnie wyszla (chociaz sam niewiem ja :))

 

edit: Raffaello nie wpadaj w kompleksy chlopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. miesiac (max6) - texturowanie ...czyli obracam i zoomuje obiekt nakladam na model psd ;P

 

2. tak probowalem poly modelingiem zrobic samochod zaczalem od fiata 500 potem a3...i a3 nie skonczylem...bo mnie wqrzyl program ;)

 

3. taaaa...bardzo...szczegolnie ze zadnej nie zrobilem...:]

 

cheers...wole 2D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 3 lata

2. taaa.. na dwa lata z hakiem :P miałem kiedyś maxa bez numerka, zrobiłem kilka prac a'la gumis i dałem sobie spokój. Potem powróciłem po dwóch latacb, no i jestem :D

3. jeszcze tak naprawdę nie ukończyłem żadnej pracy :D no może poza speedami, ale raczej ich scenami nie można nazwać :D no ale będę zadowolony jak zrobię od początku do końca dobry model organiczny. Będę spełniony i zrobię sobie portfolio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakieś 2 miesiące. Przedtem siedziałem b.długo przy blender 3D

2. Tak była to moja pierwsza praca jaką wykonałem w max'ie była to puszka coli chciałem zrobić ją od a do z nawet zrobiłem texture sam i to dość ładną. Tylko był kłopot nie wiedziałem jak nałożyć tą teksture na puszke... Musiałem wtedy odtworzyć książke o 3ds max'ie i tam musiałem wyszukać jak się robi textury... :( szukałem okło 2 minuty ale 2 minuty i tak strata czasu :) Ale i tak zrobiłem :]

3. To zalezy przez te 2 miesiące które jestem użytkownikiem maxa zrobiłem kilka prac. Ale pół na pół jestem zadowolony z moich prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w maxie siedze od konca grudnia 2004, wczesniej pol roku na mayce

2. jasne, jakos dziwnym trafem czesto nad jakas glupota musze spedzic pol dnia- ale generalnie troche czasu i sie zrobi ;)

3. w maxie jeszcze zadnej nie skonczylem :) ale generalnie w 3d zawsze da sie cos poprawic, no ale mozna przyjac ze jestem zadowolony chociaz patrzac na wymiataczy to mi jeszcze brakuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poczatek grudnia ;) Choc wczesniej mialem na twardym light wave 3d czy cos takiego ale nic w nim nie potrafilem zrobic :D (i mowilem ze "lathe" jest do robienia zyrandolow) :D

2. Przy kazdym podejsciu tak jak szczupal

3. Nie bo narazie robie speedy :D czasem zrobie cos dla "jaj" jak np mikolaj ala'czarnobyl albo Pan marchewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.siedze od yyy...wrzesien2004 i ciagle pracuje nad jednym projektem...moze to przez ten tytul "nieskonczonosc":D:P

2.raczej nie bo za krootko siedze w nim(moze sie przerzuce na Maye...ale to sie jeszcze okaze)

3.zawsze cos nie tak ale czasami trzeba isc na kompromis:P

4.najlepszym sposobem zobacznia bledoow w obiekcie jest odejscie od niego na jakies 2-3dni

wtedy wszystko widac...albo dac fotki na forum:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności