Skocz do zawartości

postać 3d: got


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma to jak minimalizm :)widze ze twoj "bog" wywiera wplyw na twoje prace :) fajny koles ale mysle troszke ciemna palete barw wybrales, powinienes unikac tych czerni jesli robione jest to "pod gre", jesli nie to spoko :) cos mi te rozlozenie siatki na kolanie nie pasi zabardzo, jak by bylo w zla strone (na lokciu jest w dobra chyba :) )

 

pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, jaki 'bóg' ;D, ja po prostu lubię taki klimaty :) kolanka nawet nieźle działają, po prostu ten vertex na środku jest podczepiony w 100% pod kość uda, podobnie pozostałe 4 vertexy u góry stawu, dolne są pod piszczel podpięte i jakoś chodzi, nie ma za dużo zniekształceń z przodu kolana. podejrzałem na siatkach SouL'a [shamed]

 

To nie jest do gry, po prostu for fun. Szkoda że w tej rozdziałce nie widać jak ładnie wygląda wyłączone filtrowanie texturki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na serio to nie wiem czy sie je jeszcze robi czy nie. Model Bardzo mi sie podoba. Zastanawialem sie tylko jak on by sie ruszal w grze. widac by bylo wszystko tzn kazda linie innymislowy kanciasty by se zrobil. Jak stoi to jest ok.

a moze zanimuj go troche i zobaczymy. niiech np przysiad robi i reka macha albo sie jeszcze klania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzac empeckowi na slowo ze sa "gdzie trzeba"

 

hehe, no chyba :)

 

a kanciasty trochę będzie. Wbrew obiegowej opinii Lara Croft w Tomb Raider 1 też miała kanciasty (wręcz trójkątny) biust :P No ale ona miała tylko 0,5k :) Taki urok low-poly, ja lubię te kanciaste modele (Vagrant Story rulez!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności