Skocz do zawartości

HOTEL przy nabrzezu


rly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Kawał świetnej roboty, tylko mój niepokój psychiczny budzą .... szkła ;)

 

/jeżeli mamy mówić o architekturze- bo render bezbłędny, no chyba że woda-taka mętna ;)/

 

TZN: Czy przy głównym budynku ta ażurowa konstrukcja jest wypełniona płaszczyznami szyb ? - są one (odległości między słupami i ryglami) stanowczo za duże , a szczególnie te w płaszczyźnie "dachu" zbliżonej do poziomu.

 

No i gdzie To ma sie znajdować ? nad jeziorem czy nad otwartym morzem- te szyby (w pastelowo różowym boxie) wytrzymają większą fale? /nie mam na myśli tsunami/

no i kto te powierzchnie będzie cały czas mył :P)

 

Pozdrawiam i czekam na efekt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Troszeczkę za blisko wody jak dla mnie ale poczekam jak wstawisz to w zdjęcia, mam nadzieje że zaprezentujesz finalny efekcik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak Hotel znajduje sie nad rzeka Roy w Irlandii, a robie to wedlug DWG otrzymanych od inwestora.Ten poziom rzeki ktory jest na zdjeciach to strefa przyplywu normalnie koryto zapelnia sie do polowy,ale szczerze mnie tez zastannawia jaki jest poziom fali tysiaclecia bo tez mialbym obawy,ale ja tu tylko sprzatam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super renderki.

 

Architektura bez zastrzezen. Ale fajniej by bylo jakby plaza byla wieksza i jakies zagospodarowanie na niej. jak dla mnie za malo drewna. fajny by byl pomoscik albo molo wpuszczone wglab rzeki.

 

ale to tylko sugestie

 

generalnie super fajny projekcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna rzecz. Barierka idzie równo;egle do plazy i w pewnym miejscu wogole nie chroni przed niczym. tam gdzie jest takie wciecie w ksztalcie trojkata. mozna sobie wpasc.
Dejot dzikei za komentare ale ja robie to na podstawie planow dotarzonych od architekta, takze z gory narzucone mam materialy,architekture itd zeby rozwiac twoja watpliwosc to w miejscu gdzie nie ma barierek jest przystan dla lodek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcialem powiedziec zajebioza jezeli chodzi o vizke kawal dobrej roboty.. A co do pierwszej wypowiedzi pana Mothmana - wez ty specjalisto od nie wiem czego idz na budownictwo i postudiuj sobie jeszcze troche..masakra..Ha to ja mam tez pytanko. Ile mozna kasy za takie zlecenie dostac? Jezeli moge oczywiscie spytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności