Skocz do zawartości

[współpraca] Cyber World


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Cyber World [Cyber Świat ] to bardzo duże przedsięwźięcie , co za tym idzie poszukuje ludzi którzy mogą mi pomuc w tym .... [ korzyści jak już będą to będą dzielone na wszystkich ]..

 

Potrzebuje mase skryptów , ludzi od grafiki [też się będe grafiką zajmować jednak żeby to szybko zrobić to musi być więcej ludzi ] , animatorów , programistów i woogle wszystkich co umieją coś tworzyć....

 

Cyber Świat - Jak wskazuje nazwa jest to wirtualny Świat

 

MAm taką wizję iz będzie można tam pracować , zarabiać pieniądze , wygrywać , sprzedawać kupować etc tak jak w realnym Świecie...

 

Każdy na początku dostanie określoną sumę na zamieszkanie w określonym miejscu [np na początku jakiś 1 pokojowy dom lub szałas :) potem będzie mógł zmienić na lepsze - jak zarobi a zarabiać można pracująć lub brać udział w konkursach / udzielać się w Świecie]. Będzie tam wszystko co w realnym świecie , i taka osoba by musiała opiekować się swoją postacia aby nie zmarła :)...biblioteka w której będzie można czytać i wypożyczać ksiażki [e-booki ] etc

Wiem iż to bardzo bardzo trudne do wykonania jednak jeśli zbierze się dużo ludzi którzy chcą uczestniczyć w tej rewolucji to zniszczymy wszelkie bariery !

 

Ja będę zajmował się grafiką ....

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać ! [ na początku będzie trzeba poświęcić masę czasu aby to wykonać jednak potem korzyści będą i materialne też bo zyski będą dla wszystkich którzy w tym będą uczestniczyć / tworzyć ten Świat ] .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Marcin jaki Stalker ? Nieznam takiej strony ale możesz podać linka to zerkne :)

 

Nie dzięki - aby nie zapeszyć :)

 

Ale chce ktoś współpracować ? Bo jest mi pełno grafików i nie tylko potrzebnych a kasa będzie jak się to rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jaki Stalker ? Nieznam takiej strony ale możesz podać linka to zerkne :)

 

Nie dzięki - aby nie zapeszyć :)

 

Ale chce ktoś współpracować ? Bo jest mi pełno grafików i nie tylko potrzebnych a kasa będzie jak się to rozwinie...

 

To jest Praca Oferowana/Szukana (bez ogłoszeń FREE)

 

a to nie jest raczej oferta pracy ...

 

przenosze do innych ogloszen ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności