Skocz do zawartości

jak to jest z tyma ASP


azazel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Dominik

Jak się dostać? Są egzaminy i to chyba za tydzień. Trwają tydzięń (egzamin na wydziale), póżniej 3 egzaminy z Hustorii + przedmiot dodatkowy, język. Ja jestem na Wzornictwie Przemysłowym. Czyli zajmuje się wszystkim co nas otacza: od magnetofonów, telewizorów, ,,,,,,,,,,,,,, do kopareki i tp. Wydziałow jest pare. Malarstwo, grafika, rzezba, konserwacja, architektura wnętrz i wzornictwo.

To tak w skrócie POzdrawiam Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiuję na 3 roku grafiki multimedialnej w Poznaniu. Egzaminy s± ciężkie, długie, i cholernie ciężko jest się tam dostać. Trzeba mieć, albo ogromnego farta albo duże zdolno¶ci, najlepiej jedno i drugie.

A na uczelni niby 3d max\'a ucz±, ale beznadziejnie, sam się wszystkiego musiałem uczyć. Ale jest kilka ciekawych pracowni min kilka pracowni filmu animowanego, projektowania graficznego itp. Je¶li chodzi o grafikę komputerow± to mało ucz± a dużo wymagaj±.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ale przeciez o to biega ... ja tam nawet bym nie chcial aby mnie uczyli od podstawa maxa .. poc o mi to w takim ukadzie nudzil bym sie okrutnie na tych wykladach ... bardzie mi biega o poznawanie nowuch metod i sposobow na wykonywanie ciekawych spraw .. sam sie ucze maxa od pary lat i fajnie by bylo jak by mi ktos podpowiadal gdzie moge znalesc pewne sprawy ... a przeciez nie zawsze wiemy jakie pytania zadac ... i dlatego chcialbym pujsc na jakis kierunek zwiazany z 3D bo przeciez to mnie pasjonuje i to chce robu\\ic ... no ale co ja tanm bede gadal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moium niewaznym zdaniem to nie wyglada tak jakbys chcial to widziec. Tam nie jest zadaniem nauczyc Ciebie Maxa, Ich zadaniem jest nauczyc cie myslec. Pokazac kierunki twojego rozwoju, pokazac mozliwosci jak moze wygladac twoja sztuka. Co do narzedzi bedziesz musial sie ich uczyc sam. Do firm animatorskich zatrudniaja artystow a potem pokazuja im komputer i ucza go uzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności