Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Cmentarz"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w tytule mam zamiar zrobic zapomniane miejsce czyli cmentarz jak na razie koncept mam w glowie ale juz staram sie przelac go na papier i wrzucic skana, jesli bede mial czas to ten skan znajdzie sie tutaj jutro lub nawet dzisiaj jezeli bede mial dostep do komputera ;)

Dodatkowe informacje ukaza sie wraz ze skanem :)

No i to by bylo chyba na tyle

 

wrzucilem tutaj co narazie zrobilem i chyba tak juz zostanie zeby od razu bylo widac postepy w mojej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale mam wene dzisiaj :) juz drugi koncept wymyslilem ale chyba z niego nie skorzystam

ale pochwalic zawsze sie mozna otoz przyszedl mi do glowy pomysl aby zrobic bardzo zapomniane miejsce czyli to co znajduje sie pod naszym lozkiem :)

wydaje mi sie jednak ze pozostane przy cmentarzu

przelanie mojego pomyslu na papier sie udalo ale nie wiem kiedy skan wrzuce bo mam problemy ze sterownikami do skanera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że pomysł na cmentarz jest dobry, a co do projektu to wydaje mi się że nie ma takiego obiektu głównego, czegoś co by od razu zwróciło uwagę. Myśle że oprócz tych małych nagrobków powinno się znaleźć tam coś pierwszo planowego. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Życzę powodzenia w bitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehheheheheh

mgla musi byc to podstawa klimatu. ale narzaie sztucznie wyglada.

 

ja to juz widze, pelnia i jakis wilk albo inne plugawe stworzenie na cmentarzu.

 

w ogole wszedzie groza i smierc

 

sorry za bardzo sie wczulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy by nie ten krzyz na froncie to narazie domek nie jest zbyt cmentarny ale narazie nic nie mowie czekam na dalsze efekty. Mgla narazie sie niebaw, jest wazna, ale nie tylko ona bedzie budowac klimat. Poki co, skup sie bardziej na kompozycji i cmentarnej stylizacji obiektow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na kolejny update :)

wymyslilem mniej wiecej jak uloze scene, otoz bedzie to wygladalo tak:

na wzniesieniu na pierwszym planie bedzie wilk(jak mi sie uda wymodelowac) a w oddali w dolinie beda znajdowac sie pozostalosci cmentarza

narazie jest taki ogolny zarys jak to ma wygladac nie ma jeszcze gorki ani nic :)

 

PS. Dzieki za komentarze :P bardzo duzo mi pomagaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek1712 -> rozważ czy jest sens robić gdzieś tam aż daleko scenę czy może zwinnie schować to co miałoby być daleko za krzakami i drzewami ? Ja tu bym parę drzew dorzucił (2 ?), które nie koniecznie są całe oskubane z liści. Popracuj nad terenem, nagrobki też by się przydało zrobić bardziej zróżnicowane i troszkę więcej wystające z ziemi bo przy mgle to po prostu znikną, bedą niewidoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie zly pomysl z ta perspektywa za dlaeko bedziesz mial strasznie duzo roboty aby to zapelnic:D a pozatym bezsensu cmentarz na pustyni?? musialbys sie ostro nameczyc zeby to mialo rece i nogi polecam cos blizej :D:D

aha domek albo zniszczyc:D albo cos jak simle radzi i jak mowi Leru zroznicuj nagrobki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności