Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Strych"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak narazie idzie Ci super tylko mam taka małą anedotkę ,zmien miejsce położenia zegara bo tak troche dziwnie wyglada jak tak stoji odrazu przy schodach, gdzies pod sciane go postaw , a no i jeszcze zaslania on filar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie pora na to ale ja to widze w zoltym swietle zachodzacego slonca. Takie rozlewajace sie po pomieszczeniu zloto. :) Jak narazie to calkeim calkeim, tylko ta lawka/kanapa jakas nie proporcjonalna sie wydaje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj 15-ty post i te dwa rendery - miniaturki.One wygladaja jak jeden dluuugi render, na ktorym po prawej stronie, na pierwszym planie stoi cos duzego, azurowego. ciekawie to wyglada! zastanow sie czy nie warto zastosowac takiego ujecia. taka "walnieta" perspektywa tez dodaje uroku... moze jakies rybie oko??? (hmmm jak to zrobic btw...)

 

 

pozdr

 

kru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim strychu może znaleźć się wiele, wiele przedmiotów. Myślę, że klimatu dodałby jakiś goły, druciany manekim, jakieś przedmioty które już dawno wyszły z powszechnego użytku (np żelazko do którego się rozżarzony węgiel wsadzało, albo gramofon z dużą .... trąbą).

 

Jeśli stół ma meshsmooth to może warto zapoznać się z modyfikatorem lathe, extrude, bevel i innymi. Nie wszystko trzeba robić z box`a albo z cylindra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się zdaje, że ten strych jest za czysty. Może jakiś dirt map?

No i obiekty są mało szczegółowe, ale to przeca jest praca w toku ogólnie spoko tylko to ujęcie jest niepokojące albo to ta perspektywa. Nie wiem ale coś w tej kwestii jest chyba nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saladynsan -> obiekty masz niedopracowane, nie ma ich też najwięcej i już się zabierasz za render ? trochę nie w tej kolejności :/

Pomysł masz fajny, popracuj trochę, masz jeszcze czas, dopiero tydzień minął, warto zwolnić i bardziej się przyłożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie, zgadzam sie z przedmowca w calej rozciaglosci. Jak Marcin mi kiedys ladnie powiedzial, "nie ma sensu zjadac smietanki z lodow" :P zostaw sobie tekstury na koniec. A co do pracy to mam takie jedno zastrzezenie. To mialo byc zapomniane miejsce wiec nie rob wystroju jak po libacji :P poza tym obiekty, obiekty i jeszcze raz obiekty, tam ma niebyc jak przejsc od gratow. W koncu to strych..

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez ten stolik i szklo skojarzyly sie z jakas kawiarnia, czy cos. Na strychu, jak jest stol, to na nim jest wszystko, tylko nie kieliszki i butelki. No chyba, ze ktos sobie meline zrobil :) ale wtedy to juz to miejsce nie byloby zapomniane. Na strychu zawsze jest pelno pudelek, sterty starych ksiazek czy gazet, jakies stare palta itp. Czasem jakies suszone zielska (tylko bez skojarzen ;) ), bukiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy teraz to wyglada jakby na libacji byla burda i rzucali stolami. Nie musiales go przewracac, dobrze jak stal, ale zadnych kieliszkow, tylko graty. Ja od siebie dorzuce propozycje zabawek dzieciecych juz dawno, dawno nie uzywanych. Jakiegos konia na biegunach albo cos w ten desen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności