Skocz do zawartości

Wyścig: "Nietypowi konkurenci"


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Wyscig formula vs MIG 20 :D, kawalek lotniska, bolid F1 a za nim startujacy mig. Mam duzo czasu i duzo roboty ale temat wolalem sobie zaklepac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a kto powiedzial ze nie bede robil jeszcze zapomnianych miejsc :> chyba zaraz zaloze nowy watek wlasnie z tym drugim tematem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpshinoda---> tak na marginesie / w wyścigu odrzutowca z viperem, wygrał odrzutowiec... :] na początku było wyrównanie, ale jak samolocikowi załączyła się pełna moc, zwykły benzynowiec nie miał szans, ale w końcu nie o tym wątek.

eax88---> dobra wizja, chociaż szczerze mówiąc wolałbym zamiast formuły, jakiegoś kilkutysięczno-konnego DRAG'a, miał by większe szanse:D:D:D

Powodznia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham LOL, w hondzie byla tylko lotka i felgi eXtremalne ;) to chyba nie jest duzo :D, do roboty wezme sie jak skoncze maybacha(tj. tydzien, dwa) i chyba jednak zostane przy ferrari schumacher'a, jakos pojedynek malca z migiem mi sie nie widzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojedynek schumachera w f1 z odrzutowcem juz byl. odzrutowiec najpierw zremisowal na krotkim dystansie a potem wygral na dluzszym. jaki to byl odrzutowiec to nie wiem.

 

na pewno sa gdzies fotosy z tego.

 

a moze dac jakas super bryczke typu bugatti verion albo ktroes z ferrari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no w sumie to tez nie glupie z tymi veyronami, a moze Alfa brera, albo jakis projekt italdesign, a moze ... jeszcze cos wymysle (to chyba na Top Gear byl ten wyscig ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności