Skocz do zawartości

Wyścig: "Jedno/dwu/trzy kołowce"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Zaczynam moj debiut w Bitwach 3D [a to juz 8 bylo]. Mam zamiar przedstawic jakos wyscig pojazdow mniej niz czterokolowych. A przynajmniej nie beda to samochody. Chcialbym jeszcze kierowcow zapodac jakies smiesznie wykonane zwierzeta, a wszystko w karykaturalnym/cartoonowym przedstawieniu. Mam nadzieje ze podolam. Pewien swoich sil ani mozliwosci zasobow czasowych postaram sie dokonczyc;]

 

[obrazek nizej bedzie zmieniany wraz z updatami, w celu ukazania postepu prac w dziale bitwy vel. miniaturki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prubujesz zaprzeczyc stereotypom jako to ten temat nalezy poswiecic samochodom ? ;]

 

spoko ...

 

ja to wogle bym zrobil bieg na 100m na bierzni ... bo moge sie zalozyc ze wiekszosc to wyscig pojmuje tak jak z NFSU albo z Nascar lub F1 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat jest tak szeroki jak dupcia maryli

 

wyscig moze byc ...

 

plywanie

bieganie

Formula F1 na wodzie

Łódki

scigające sie ptaki ;]

wyscig 2 pracownikow recepcji do telefonu

mysliwce

wyscig rowerowy

cross

Babcia halinka vs. Babcia zosia -czyi kto pierwszy po mleko

 

ale i tak wiekszosc zrobi pie@#%@ne samochodziki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy moze byc ciekawe tylko ciekawe co to beda za jedno kolowce dobrze ze nie bedzie cztero kolowca

no jednokolowcow duzo nie ma ale jest taczka ;]

a samochodow nie bedzie, moze jakis dziwny gokart, ogolnie mam pomysl zwiazany z Big Red Racing jak ktos pamieta ;]

 

wyscig moze byc ...

 

plywanie

bieganie

Formula F1 na wodzie

Łódki

scigające sie ptaki ;]

wyscig 2 pracownikow recepcji do telefonu

mysliwce

wyscig rowerowy

cross

Babcia halinka vs. Babcia zosia -czyi kto pierwszy po mleko

kulka od lozyska vs. kulka od trackballa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pierwszy render, od razu zaczynam od tego co podeslal Marcin ;] [dzieki]

 

btw: pierwszy link widzialem, drugi sie przyda, a w google nie wiedzialem jak szukac [one wheeler? one wheel?] bo Kerry McLean to wogole bym nie wpadl ;] grazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam duzo czasu ale to nie jest jedyny model w tym stillu, jak napisalem chce zrobic kilka [3 albo 4] a do tego jeszcze kierowcow co jak mysle zajmie mi najwiecej czasu wiec narazie przyspiesze a pozniej bede miec chwile wytchnienia [mam nadzieje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietypowy ale istnieje [chociaz nie w takiej formie], a dowod na to dal Marcin parenascie postow wyzej. Z gory napisalem ze nie bede to samochody, bo tych jest bardzo duzo w Wipach, postanowilem zrobic cos smiesznego, nietypowego i innego. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem akumulator, okablowanie silniki z przerywaczami i to wszystko na dzisiaj. Przez noc bede myslal nad konstrukcja kierownicy [chociaz i tak nie wiem na jakiej zasadzie ona dziala? srodek ciezkosci w jedna strone?!?!?!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze kierownica tu to jedynie atrapa na rece ... ;]

 

logicznie myslac to nic by tu nie zdzialala bo to pojazd jedno kolowy opierajacy sie na wychyleniu w bok przy skrecaniu ;]

 

weic jedynie jakis pręt do szkieletu i tyle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ogladalem jakis filmik z tym typem ze zdjecia powyzej [mial duzy silnik ale jak raz sie wypier.... wywalil to ała], i tam razem z kierownica caly silnik sie wychylal w jakims tam stosunku wartosci wychylenia. Jakos dzieki temu bardziej wygodna jest jazda niz nonstop balansowac na tym. Ale ja juz mam pomysl, dobrze ze wczsniej wymyslilem taka a nie inna konstrukcje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności