Skocz do zawartości

> program ktory warto miec : <


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie....

jaki program warto miec???- czy znacie jakis bez ktorego nie mozecie sie obejsc i ktory goraco polecacie?, nie chodzi mi tu o 3ds-a :D , ale cos na ksztalt ... np. maxon body paint 3d . jest to photoshop w 3d, jest slabo rozreklamowany, malo osob go uzywa, i dlatego dosc trudno sie o nim cos dowiedziec ,,,, np. ze istnieje :D, a jest NAJ naj naj,,, moim zdaniem, wszystkie modele w nim texturuje,,, od kad go mam nie uzywam photoshopa... a wogole sie z nim w internecie nie spotykam... wiec znacie cos dobrego i wartego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ja dodam nastepny element ukladanki bez ktorego by byla zalamka a wiec "total commander" bez tego kopiowanie plikow przenoszenie kasowanie i ukladanie itd jest prz....ne hehe, a wszyscy GG i GG a ja nie powiem Tlen :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

total commander , gg, tlen gdyby tak gg padlo a czesto pada :], pest patrol, start page guard , spyware guard, hijackthis, cwsshreder, ad-aware , spybot search&destroy - to tak zeby bezpiecznie bylo no i widac ze mam IE :),aha i zone alarm wydaje sie godny polecenia, Norton Commander, winamp no i inne takie do graf - eseju nie bede pisal :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant browser :) tlen, wings3d, 3dsmax6, IrfanView, Panda Platinum czy cos takiego ;0, windows media player & winamp, Steam, Warez P2P ;), Skype, skrot na pasku zadan "Pokaż pulpit" gdy go nie widze dostaje drgawek :D chyba wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności