Skocz do zawartości

Wyścig: "Tragedia na torze"


Rekomendowane odpowiedzi

Jako początkujący forumowicz i początkujący użytkownik 3ds maxa z opadniętą szczeną obserwowałem przebieg ostatniej bitwy 3d (wprawdzie była o animacji ale mniejsza z tym). Powiedziałem sobie wtedy, że kiedyś też będe dobry w te klocki. Pracowałem ciężko ;) i zobaczę teraz na ile to się zdało. Nie mam jeszcze dokładnego conceptu ale pomysł mam. Praca ma przedstawiać tragedię rajdowca, który w jednej pechowej chwili traci marzenia o zwycięstwie. Na razie tyle ,przynajmniej zaklepałem temat ,a teraz do roboty :D

 

P.S.: Wzruszająca historia, co nie ??:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mały update. Słownie postaram się przedstawić wstępny concept (oczywiście może ulec zmianie), a więc na pierwszym planie ma zanjdować się kask rzucony w odruchu gniewu przez rajdowca. Na drugim plane ma znajdować się lekko uszkodzony motor (tak skłaniam się ku motorowi). Trzeci plan przedstawia odchodzącego z miejsca tragedji zrospaczonego kierowcę. Tło przedstawia kawałek toru na zakręcie, charakterystyczna czerowno biała ten..... no.. (nie wiem jak to nazwać ale chyba wiecie o co mi chodzi ;) ). Następnie cienki pas trawy, a potem piasek. Niebo posępne jak cała scena, w tle tor. No i to chyba na razie tyle, przeiwdywane dalsze zmiany i nowe pomysły. More coming soon !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz interpretacja jest dość luźna, ale chodzi o wyścig. Przecież wyścig, w tym wypadku motorów, to nie tylko piekielnie mocne maszyny mknące po torze, ale również psychiczna walka zawodników z innymi i z samym sobą. Porażka i rozpacz zawodnika też należy do wyścigu. Ściga się w końcu tylu, a wygra tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Leru. Staram się sobie poradzić ale jako trzynastolatek nie wymagam od siebie za wiele. Chcialbym jeszcze powiedzieć, że prosze o pomoc w wyszukiwaniu zdjęć Hondy RZ 211V (ten model wybrałem do sceny). Sczególnie wdzięczny byłbym za blueprinty. Z góry dzienks. Może jeszcze dziś pierwszy render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Krzysiek. Nom widze że masakrycznie z tymi blueprintami do motorów ale to chyba nie jedyny powód dla których mało się motorów modeluje. Wprawdzie z interesującej mnie grupy nie ma ale mimo wszystko dużo blueprintów motrów jest na http://blueprints.onnovanbraam.com . Wydaje mi się że większy problem stanowia te wszystkie detale, które widać tam gdzie nie ma karoserii (czy jak to się przy motroach nazywa). Na szczęście mam sporo zdjęć pokazujących właśnie te detale i mam nadzieje, że jakoś się z tym uporam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności