Skocz do zawartości

Komentarze do Newsów


Shadow_44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem ze moze to nie jest jakis szczególny pomysł, ale czy nie przydały by się komentarze do newsów ? Pisze na jednej stronce i co kazdego newsa mozna dopisywac komentarze i bardzo czesto jest to przydatne. Nie wszystkie rzeczy da sie przezucić na forum, czasami ktos potrzebuje odpowiedz na jedno pytanie albo cos takiego i takie komentarze sie bardzo przydają. To jest taka moja propozycja co do stronki. Cos takiego moze byc czasami klopotliwe bo niby kazdy moze sie podpisywac cudzm nickeiem alboi co, ale tu juz bym liczyl na uczciwosc naszych czytelnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heja

podoba mi sie pomysl mocniejszej wiezi miedzy forum a serwisem. mianowicie na forum powstaje dzial news/nowinki/nowsisci czy jak kto woli i sa tam te sam newsy co na stronie .. tam sie je komentuje.. czyli z serwisie jest link /skomentuj newsa/ prowadzacy do watku na forum

no..

jest tak np. na http://gamepub.org/

takie polaczenie serwisu z forum zalatwia tez sparwe pisania skryptow typu TVnews czyli dodawania przez www.. wtedy bylo by to tak ze nowy temat na forum w tymze dziale pojaiwa sie na stronie glownej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności