Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Prawie wymarła wieś"


Rekomendowane odpowiedzi

hej! lepiej robić coś niż nie robić nic :)

 

Oto mój koncept: przed starą, porośniętą mchem chatą z drewna siedzi dziadek. Dziadek kurzy fajkę i spogląda zamyślonym wzrokiem w dal. Na nogach ma utaplane w błocku gumowce, na głowie jakąś czapkę. Wygląda jakby stał nad grobem (70 - 80 lat).

 

Dziadek jest ostatnią żyjącą osobą w tej wsi. Młodzi uciekli do większych miast, starzy mieszkańcy powymierali. Ta wioska to takie zapomniane miejsce :)

 

dorzucam najnowszy update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra, no to mału update... Tak wyobrażam sobie główną

 

 

 

postac (pierwszy szkic) i scenę (drugi szkic), sorrki że na kartce w kratke ale robiłem na wykładzie hyhy... Napiszcie jak wam się widzi / czy wam się widzi :) pozdry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wstawia komentarzy :( Pracuję po omacku... (hlip)

 

No dobra, oto twarz tego faceta. chyba będę musiał nad niąjeszcze trochę czasu spędzic. Wymodelowana dzis w 3 godz w wings3d.

Coś za młodo mi wygląda... Mam nadzieję że jak dopracuję zmarszczki i zrobię fajnąteksturkę będzie git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mały updejt... Nie wiem czy widac to w stosunku do poprzedniej głowy, ale mocno się namachałem (kilka godzin). Zmieniłem bardzo twarz szczególnie w okolicach podbródka - teraz ma mniejszą szczękę - poprzednia mi nie pasowała. Mam nadzieję że teraz bardziej wygląda na swoje lata :).

Zaczynam właśnie ferie zimowe i powinienem miec dużo więcej czasu, więc zaczynam gonic przeciwników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klukiem? chodzi ci o nos? :) Postac ma nie byc realistycznaa tylko przerysowana, pewnie jeszcze w kilku miejscach proporcje przeskaluje, ale na razie nie chce mi się robic dalej tej głowy.

 

Aplołd: Dla relaksu w tzw. międzyczasie zrobiłem ławeczkę na której będzie siedział mój grzyb oraz butelkę, która będzie stała obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są równe? myślałem że są wystarczająco nierówne... :) Ale chyba masz rację, złamię je w kilku miejscach i dorzuce może jakieś dziury.

Co do nosa to jeszcze pomyśle, ale dziadek będzie chudziak jak na konceptach, a nos - kartofel mi pasuje do tłuściochów bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Robert myslałem żeby dac gwoździe na teksturze i tyle. Nie wiem czy się opłaca teraz w gwozdki bawic, tym bardziej że i tak na stilku będą bardzo mało/wogule nie widoczne :) Raczej nie będę modelował wystających łebków gwozdzi ;)

Głowę dziadka modeluje w Wingsie i eksportuje do maxa dla renderu, ławeczkę zrobiłem całą w maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho, szczene to on ma jak amerykanski marine ;). wez zrob z niego poczciwego staruszka, a nie takiego zakapiora ze zmarszczkami. a co do poprzedniej glowki, to raczej tam byla znosniejsza szczeka. ogolnie popracuj jeszcze nad charakterystyka buzi :).

oczywiscie IMHO wszystko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności